Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem túlzás szerintetek keringő...

Nem túlzás szerintetek keringőzni a farsangi bálon?

Figyelt kérdés
Facebookon több ismerős is tett föl videót, felsős általános iskolások keringőznek a farsangi bálon. Igaz nem egy teljes osztály, de azért így is fizetni kell a ruhabérlést, sminket, frizurát, a szülőnek persze. Szerintem jobb lenne ezt meghagyni a szalagavatóra. A másik hogy nagyon idétlen zenéket választottak, volt amelyiknek még keringőritmusa se volt. Tényleg nem hiányzik senkinek a Kék Duna meg a Gyertyafény keringő?

2014. márc. 4. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ma már nem divat a keringő, tangó és a többi szalontánc. A fiatalok csak a diszkóban tudnak csápolni és rángatózni.

Abban igazad van, hogy ha csak néhányan táncolnak, akkor felesleges kiadás.

2014. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem tartom ezt ekkora bajnak. Nálunk is csinált volt sulim mostanában kifejezett bált pont azoknak, akik szeretnék megtapasztalni. Nekem személy szerint jobban tetszik, mint vmi ergya sulidiszkó tuctuc zenével. Ha ők szeretnék, miért ne? Nem fogják csak azért kevésbé értékelni a szalagavatót. Az más kérdés, hogyha már társastánc, akkor legyen hozzáillő zene.
2014. márc. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!