Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb férfi ha meglát egy nőt egyből azt mondja, hogy hmm megraknám vagy valami hasonlót?

Figyelt kérdés

Én is férfi vagyok, de nem tartom ezt olyan fontosnak.

Munkatársam legnagyobb része ilyen.

Ez szerintem eléggé állati szokás.

Én is hasonlóan gondolkodok, de nem szoktam kimondani.



2014. márc. 3. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Valaki kimondja valaki nem, igazából akkor vannak a bajok, ha nem így vélekedik egy férfi :D
2014. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Bár én egy úgy gondolom, hogy egy intelligens férfi nem mondja ki. Vagy ha ki is mondja akkor sem naponta 10x. Ahányszor elmegy egy, kolléganőnk az iroda előtt, mindig utánanéz és még mondja is.
2014. márc. 3. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, az már inkább a zavaró kategória, ilyesminek is megvan a maga helye is ideje, mondjuk a strandon haverok között vagy hasonlók, de nem melóhelyen.
2014. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amilyen gyakran mondja, annyira ritkán csinálja, hidd el! Az ilyeneknek csak a szájuk nagy, szexhez meg ritkán jutnak. Az igazi férfi nem fecseg ilyesmirol. Logikus, hogy te is hasonlókat gondolsz, de mivel normális vagy, nem mondod ki, ez szimpatikus. :)
2014. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!