Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Facebook-on mi ez a sörivási...

Facebook-on mi ez a sörivási videók? Szerintem akkora hülyeség!

Figyelt kérdés

2014. febr. 18. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A legújabb hóbort, pár éve mindenhol feküdtek az emberek és az volt a lényeg, hogy minél idétlenebb helyen tegyék, most meg ez, fél-egy év múlva valami újat találnak ki, ez már csak így megy.
2014. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

"Facebook-on mi ez a sörivási videók?"


Érdekel a dolog, én még nem hallottam róla. Talán minél idétlenebb helyen isszák meg a sört vagy mi? :)

2014. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egymásnak üzengetnek a videóban meg a sört isznak ,sok értelme nincs
2014. febr. 18. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Hallani én se hallottam róla még, bár ezt betudom annak, hogy nincs facebook om, szóval szerencsére ebből kimaradok. :)
2014. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez valami versengésés-kihívós akármi. Valaki elkezdte ,az kihívott valakit hogy ő meg tudja-e inni. Megitta ő is kihívott valakit..és lám így kezdett el terjengeni ez a gyökérség. Lehet rosszul gondolom, ezt onnan szűrtem le, hogy mindenki aki kitesz ilyen videót odaírja a kihívója, és a kihívottjai nevét.
2014. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fiatalság-Bolondság!
2014. febr. 19. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!