Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem akarom az ördögöt a falra...

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, viszont csak szerintem készülnek lopásra, vagy valami hasonlóra?

Figyelt kérdés

A lakásunk egyik fele egy zsákutcára néz. Pont az előbb mentem ki a fürdőszobába kinyitni az ablakot (a szobám, a fürdő és a konyhaablak a zsákutcára néz). Pont, amikor kinyitottam az ablakot egy kapucnis ember állt az ablak alatt, mikor észrevette, hogy kinyitom az ablakot elment. Pont arrafelé fordult, amerre az autóm áll.


Csak én látok rémeket? Egyszer már ellopták az autómat, majd később feltörték és a rádiót kilopták belőle. Majd a fürdőablakon keresztül betörtek hozzám. Sajnos földszinten lakom.



2014. febr. 14. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Hát.. elég fura. De az is lehet, hogy "csak" drogot készült venni, vagy eladni.
2014. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Fura tényleg.De csak nem.Az ablakodra meg csináltass rácsot,én is földszinten lakom,és felrakattam.
2014. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!