Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tolakodás az, ha valakire...

Tolakodás az, ha valakire miníg csak én írok rá?

Figyelt kérdés

Hát van egy ilyen gyerekesnek tuno problémám: mindíg csak én írok rá bizonyos emberekre. Ez tolakodás? Ha le akar koptatni, akkor valamilyen formában megérteti velem vagy nekem kell rájonnom, hogy hagyjam békén?

Ezt moat kifejezetten a facebookn tapasztaltam, de szerintem a valo életre is rávetítheto.

Elore is koszi!



2014. jan. 31. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Vissza válaszolnak neked? Nekem személy szerint jól esik,ha valaki rám ir. De nem vagyunk egy formák.Ugy lenne az illendõ, hogy néha rád is kiváncsiak lennének..De igy,hogy mindig te irsz, lehet tolakodásnak veszik, mivel a való életben is azt tapasztalod.
2014. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, vissza írnak és elég jot chetelunk is és a valo életben is elvagyunk
2014. jan. 31. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha visszairnak neked, akkor mi a problémád? Néha azért, ne irj rájuk és várd meg, hogy keresnek -e téged, akkor majd rájössz, hogy mennyit is jelentesz nekik.
2014. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
koszonom szépen :)
2014. jan. 31. 21:45
 5/5 mustafa33 ***** válasza:
Én szívesen írok rád, csak mond meg hová? A fenekedre vagy a hátadra, netán a melledre? Akár permanet filctollal is. ☺
2014. febr. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!