Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy szabaduljak meg ettől az...

Hogy szabaduljak meg ettől az undorító ítélkezéstől?

Figyelt kérdés

Egyrészt az, ahogy a környezetem ítélkezik folyton, másrészt, néha én magam is ezt teszem. Mindkét dolog idegesít. A szomszédban most is visítozik pár lány iszonyú gyerekesen. Nekik pl. ez a mentalitásuk: "át adom a helyem az idős néninek a buszon, mindenkivel jó fej vagyok, de ha valaki nem tetszik nekem, mert egyszer véletlenül nekem jött, vagy másképp gondolkozik, mint én, azt a világból is kikergetem"

A saját részemről pedig így néz ki: "Képtelen vagyok megadni az esélyt arra, hogy valaki jó ember legyen, aki kicsit is agresszív, érdekérvényesítő. Nem tudom tisztelni azokat, akik olyan szakmát űznek, ami semmi tudást nem igényel. Elismerem, hogy szükség van a szalag munkásokra, de tisztelni nem tudom őket." Nagyjából így nézek én és a környezetem. Ez nagyon borzasztó! Mindezt úgy ismertem fel, hogy én sem lehetek az, ami lenni akarok. A képességeim nem elegendőek a célomhoz, és ezt nem tudom feldolgozni. (kiestem az egyetemről) Utálom magam és utálom az utálkozó környezetem... igen, ez viccesen hangzik, de megélni már nem olyan vicces.


2014. jan. 20. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg frusztrál a "sikertelenséged" és ebből ered ez a negatív hozzáállás. Aki elégedett a saját életével az sokkal toleránsabb másokkal szemben is. Próbáld megtalálni a "saját utadat".
2014. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az olyan droidokat (betanított munkás) utálom,akik egész nap rinyálnak, hogy nincs pénzük, de nem tesznek semmit,hogy legyen, hogy tovább jussanak. Ja, meg akinek valami sikerül meg nem úgy élnek,mint ők, nem zsíros, csömbörléket rágnak, nem zabagépek vagy tesznek valamit az egészségükért, leszólják. Dolgoztam gyárban 6 évet, elég volt..Nekem is bajom van sok-sok dologgal,emberekkel,de már tojok rá. :-)
2014. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!