Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy szabaduljak meg a csajtól...

Hogy szabaduljak meg a csajtól? Nem bírom a lelki terrort már.

Figyelt kérdés

Van egy csaj...először eljátszotta, hogy a barátnőm, mindennap rám akaszkodott, neten sem hagyott békén, folyton rajtam lógott. elegem lett, megpróbáltam megszakítani vele a kapcsolatot, tovább zaklatott. mint visszahallottam, gyűlöl és irigyel, és az az elve, hogy "az ellenséget tudjuk magunkhoz minél közelebb". egy lekoptathatatlan ragadáncs.

másik suliba jár, 2 közös ismerősünk mutatta be.

a végén addig fajult,hogy feljelentettem zaklatásért, de a rendőrség úgy ítélte meg, hogy nem akadályoz a napi életvitelemben, így ejtették. tiltottam, töröltem msn-ről,de egyik közös ismerősöm mondta, hogy így is folyamatosan les közösségi portálon(tiltottam, de álneveken, meg másokkal nézet meg). csinált gyűlölködő oldalakat rólam a neten, meg mindenfélét hazudott rólam, csak mikor feljelentettem, gyorsan leszedte (de azóta ki tudja, miket csinál még).


nem tudom mit csináljak már, tiltottam, töröltem, de úgy látszik nem elég. csak fenyegetőzik mindenkinek(mert engem nem ér el), hogy így kicsinál, úgy kicsinál...én meg már unom, ha eszembe jut, tiszta stressz vagyok.

most költözzek más városba, vagy mi legyen?


2011. aug. 14. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vágd jól szájba!
2011. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem jönnék ki jól, mert 1 debella állat, én meg gyenge testalkatú vagyok :/
2011. aug. 14. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer csapd föl a falra, és közöld vele keményen, hogy ha itt valaki kicsinál valakit, akkor az te leszel. Mivel NEKED vannak barátaid.

Innentől mindegy mit csinál, le kell xarni, csak azért okoz neki ez élvezetet, mert téged idegesít.

Minél több helyről hallja vissza, hogy röhögtök azon, ahogy erőlködik, de hiába, és már az egész környéken nevetség tárgya.

2011. aug. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég cikis félni egy lánytól!De szerintem menj el küzdősportra(karate, box)és pár hónap múlva lecsapod mint a szart!Ha nem ezt teszed akkor sosem fog békén hagyni!
2011. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szedd oszze hawerokat menny el hozáá és kurv.ára pofozd fel a ribanhcot
2011. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

megtenném, csak ez olyan kis gazdag qva, rögtön feljelentene...és tuti én szívnám meg. -.-

de másfél éve szekál, és nagyon nyugodt természetem van, mindent magamba fojtok....csak attól parázok, hogy egyszer eldurran az agyam, és leszúrom, mint az az egyetemista srác, v. nemtom

komolyan félek magamtól is, nemtom meddig bírom még

nyugtató mellett is ideges vagyok néha, szal kezd elég súlyos lenni

2011. aug. 14. 18:12
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom .. bár szerintem személyi jog sértés ha ilyen gyűlölkedő oldalakat hoz létre ellened ... lehet csinálnának vele valamit ha lenne egy tanúd aki tudja bizonyítani hogy ő is látta azt az oldat :S
2011. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

igen van tanum, és jogsértés, de még csak perre sem vihetem, mert az apja kőgazdag, és 1 sztárügyvéddel még képes megnyerni a pert, nekem meg egy vasam sincs még saját perköltségre sem.

most van a bíróságon az ügy, de még nem kezdték el, és le kell majd állíttatnom.

komolyan, azt is vállalnám, ha megnyerném a pert, hogy az egész nyereség az ügyvédemé legyen...csak békében élhessek végre.

2011. aug. 14. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Az apjával próbáltál már beszélni? Hátha neki több esze lenne, és ő vágná pofán a lányát. Mondd el neki, hogy te semi mást nem akarsz, csak hagyjon téged békén a lánya, és ez így mindenkinek jó lesz.


Vagyha esetleg nagyon utálsz valakit, akkor békülj ki a lánnyal és hozd össze vele. (Ez mondjuk egy nagyon aljas húzás volna :D ).

2011. aug. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogod a printscreen gombot, kinyomtatod és hajjaj, bizonyíték. Becsületsértésért kártérítés, hiába kőgazdag a fater, persze ha Ruttner Györgyöt fogadja fel ellened, még te kerülnél sittre nemi erőszakért, mert képes még az autóStohlt és Győzikét is kimosni.
2011. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!