Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a különbség a zsidók és a...

Mi a különbség a zsidók és a skótok között pénzköltés terén?

Figyelt kérdés
Én úgy vettem észre, hogy mindkettő megnézi, hogy mire költi a pénzét, de a zsidó szívesen kiad pénzt olyan dolgokra, amelyek megérik az árukat, a skót viszont legszívesebben semmire sem (mint pl. ahogy Moliere a Fösvény főszereplője tette)

2014. jan. 3. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
a sekel és a font
2014. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha úgy is tudod,akkor minek kérdezted meg?

Biztos egyénfüggő.

2014. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
83%

ahhhahahahha ez nagyon jó :DD én egész komolyan apai ágon skót vagyok (apai nagyapám), anyai ágon pedig zsidó. sajnos apámat nem ismerem, szóval nem tudok pontos választ adni a kérdésedre, de így magamból kiindulva:

szóval, én mindig átkondolom, jól megnézem (pl. kozmetikumnál utánnanézek alaposan),hogy mit veszek, inkább jobb minőségre adok ki több pénzt(néha kicsit sznob is vagyok, sajnos). Szeretem, ha sok pénzem van, de ilyenkor nagyrészt nincs szívem elkölteni, viszont, ha kevesebb van, azt maradéktalanul elverem bulikban :D

2014. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Moliere francia volt, darabjait Franciaországban írta franciáknak, azokat korában Franciaországban játszották, máshol csak késõbb. :)
2014. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es, a hozzászólásodnak mi köze a kérdésemhez??
2014. jan. 4. 20:43
 6/10 A kérdező kommentje:
skaggirl, köszi, hogy írtál, nem is számítottam rá, hogy egy igazi szakértő válaszol:) Nincsenek véletlenek, hogy pont ezt a kérdést te olvastad!
2014. jan. 4. 20:44
 7/10 anonim ***** válasza:
te hoztad fel Moliere-t
2014. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kerdezo,

Elfelejtetted, hogy kit irtal peldanak?

"a skót viszont legszívesebben semmire sem (mint pl. ahogy Moliere a Fösvény főszereplője tette)"


Egyebkent kerdesed hulyeseg, osszehasonlitani hulyeseg.

2014. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Te pedig 8-as zsírbuta vagy. Már miért lenne összehasonlítani hülyeség, mikor sokan teljesen összekeverik??
2014. márc. 31. 22:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Kerdezo,

Legtobb ember nem foglalkozik ezzel, tehat nem keverik ossze, mmint ahogy te irtad. Unatkozol??????

2014. ápr. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!