Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen csajról? Nem gáz egy kicsit?

Figyelt kérdés

Pont most beszélgetek egy ismerősömmel, és ezt írta:

'Hát hogy bementünk, és felpróbáltam egy zakót, uh mondom tök jó, gondolkodom, hogy leméressem-e, erre ... megszólalt, hogy mindegy lenne, ha magadon hagynád. Na én azzal a lendülettel rávettem a kabátom, nézelődtünk még, aztán kijöttünk, és ugye rajtam a zakó'


Csak szerintem gáz?! (18 éves a csaj)



2013. dec. 30. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon gáz az ilyen sajnos. Aki egy ruhadarabot ellop, az mást is képes lenne ellopni. Egy pillanatra sem szeretnék az ilyennel kapcsolatba kerülni. Remélem egyszer elkapják, és úgy kiszúrnak vele, hogy egy életre megemlegeti.
2013. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Lehet, hogy kleptomániás. Akkor nem tehet róla.
2013. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Egy kicsit?...
2013. dec. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Persze. Én meg kleptománfóbiás vagyok, és szilánkosra verem a kleptomániások fejét... nem tehetek róla, ez egy betegség. :(
2013. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem egyszerűen gáz, hanem tolvaj. Büntetőjogi kategória. Házatokba be ne engedd a kis enyveskezűt, mondjuk én nem is barátkoznék tovább egy ilyennel, nehogy egy kalap alá vegyenek minket a többiek.
2013. dec. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem szívesen lennék egy tolvaj barátja, de annak sem, aki megosztja az interneten minden szavam, még úgy is, hogy névtelenül. Neked, és csak neked mondta el a bűnét, nem pedig nekünk.
2013. dec. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nagyon ciki

olyat is jallottam, hogy a kínai piacon egy fiatal lány kalapot lopott, nem félt, hogy kicsipkézik a szép kis pofiját?

2013. dec. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!