Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek hány év kell még...

Szerintetek hány év kell még elteljen, hogy az Adolf ismét divatos név legyen?

Figyelt kérdés
Ugye Hitler miatt nem szívesen adják az emberek, mert sokan esetleg furcsán néznének a gyerekre ilyen névvel.

2013. dec. 18. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szomszéd lánygyerekét Adolfinának hívják.
2013. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezd el divatba hozni. Max. oviban meg általánosban fogják csúfolni. Feljebb már nem hiszem.
2013. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom a szegény "Mátyás " név elég hamar kiheverte a rákosi korszakot, de ott segített rehabilitálni Mátyás királyunk, ez hosszabb idő lesz..
2013. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre szerintem nem lehet pontos időd meghatározni,sőt szerintem senki megsem prólná behatároni azt az időd aminek elkell múlnia. De nekem pl.tetszik az Adolf név. Szívesen adnám egyszer majd a fiamnak,ha lesz persze. Én úgy vagyok vele hogy attól hogy Hitler művelt amit művelt,de attól nem kéne ezt a nevet elítélni. Mert a névtől szerintem nem függ egy embernek a személyisége. És aki ezért csúfolná/kirekesztené a társaságból az az ember gyermeteg gondolkozású.. (az oviban még én sem tudtam h ki az a Hitler,szerintem a csúfolódás inkább majd az iskola elkezdése után kezdődne.sajnos!)
2013. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lassan meg lehet pròbálni már maga ez a kèrdès is azt mutatja ,hogy valami elkezdödött. :) lehet probálgatni baráti körben pl. meg kèrdezed, hogy tudod ki volt Adolf? Lehet elsöre le se esik majd nekik :) mert a Hitler a használatos inkább.

mèg annak idejèn a töri tanàromnak tetszett ez a nèv , de nem merte bevàllani pedig csak a kutyájának adta volna a nevet.vegül a kutyàbol Dolfi lett. :)

2013. dec. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó amikor olvastam h kutyárol van szó azt hittem először h Blondi lett ( ugyebár Hitler kutyáját is így hívták)
2013. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!