Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy illene köszönnöm?

Hogy illene köszönnöm?

Figyelt kérdés

A volt edzőmet szeretném felhívni, már több mint 1 éve nem találkoztam vele, mikor még edzésre jártam akkor nem voltam 18 éves és a 18 év alattiaknak úgy kellett köszönniük,hogy "Jó napot" de amúgy tegezhettük, csak ez az egy kikötése volt ami kizárólag a 18 év alattiakra vonatkozott.

Most már elmúltam 18 így elvileg mindegy lenne hogy hogy köszönök, de mivel mióta 18 vagyok nem találkoztunk, és ebből következőleg nem "engedte" meg,hogy másképpen köszönjek, és igen túl bonyolítom a kérdést, de ezen fennakadtam és nem tudok továbbjutni.

Szóval?


2013. dec. 10. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig Jó napottal, amíg személyesen nem mondja, hogy tegezd.
2013. dec. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Egyetértek az előttem szólóval.
2013. dec. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
55%
Szerintem is magázd, úgy is felajánlja, hogy tegezd, ha akarja.
2013. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes odatenni a "kívánokot" is.
2013. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jónapot Józsi bá'! Szerintem nem tartja számon, melyik volt tanítványának mikor van születésnapja.
2013. dec. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!