Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez lehet egy kicsit ostoba...

Ez lehet egy kicsit ostoba kérdése, de jó lenne választ kapni?

Figyelt kérdés
Na szóval tegyük fel van egy 13 éves gyerek aki nagyon-nagyon inteligens , és sikerül neki államtitkokat birtokolni bankot rabolni bűnszervezetet irányítani csalni , ölni , rabolni stb... , na most ezt a gyereket elkapják a rendőrök de mivel ilyen inteligens entézetbe nem kerülhet mert megszökik , börtönbe se kerülhet mert még nem 18 éves , akkor hova ,, rakják '' ? nagyon irreális kérdés de ez jutott eszembe .
2013. dec. 5. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyilván aki ennyire intelligens, az le tudja írni ezt a szót helyesen ;)


De amúgy bunkózás nélkül: több sebből vérzik a dolog, hiába intelligens, azért nem valószínű, hogy ha már elkapták - és tudják róla, milyen képességei vannak -, meg tudna szökni. Mondjuk valószínűleg aki ilyen szintű bűncselekményeket követne el, amik már önmagukban is durvák, nem hogy így egyben, bizonyára más törvények alapján lesznek elbírálva.

2013. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Börtönbe raknák. Új dolog, de 13 évesen már kerülhet börtönbe. Nem tudom, hogy pontosan mennyi az alsó korhatár, de 13 évesen már kerülhet börtönbe.
2013. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De milyen törvények , vagy mit csinálnak az ilyen személlyel ?
2013. dec. 5. 19:28
 4/8 A kérdező kommentje:
ez alatt azt értem hogy ha már bötrönbe csukják akkor magáncellába vagy a rabok közé .
2013. dec. 5. 19:30
 5/8 anonim válasza:
én azt tudnám elképzeni, hogy magáncellába raknák kb úgy mint Hannibal Lechtert :DD
2013. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de akkor ő nem is mehetne se beszélőre , se sétára semmi csak a magáncellába élete végéig ? de ti személyesen mit csinálnátok vele ? halálbüntetés ( már ha még lenne ) vagy mit ?
2013. dec. 5. 19:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Na, most már megnyugodtál, h el tudsz menni bankot rabolni?

(Amúgy fejetlenség.)

2013. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
20 éves kor alatt nem kaphat életfogytot. Illetve 13 évesen sem kerülhet börtönbe. Max. kiskorúak börtönébe, ahol nem zárható el teljesen a külvilágtól. Én háziőrizetbe raknám állandó felügyelettel.
2013. dec. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!