Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha cipóban rendelek krémlevest...

Ha cipóban rendelek krémlevest a cipót is meg kell enni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. dec. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nyilván nem kell, hanem lehet
2013. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem eszed meg, visszaviszik, elmosogatják majd egy másik vendégnek szolgálják fel benne az ételt.
2013. dec. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy "meg kell"?

Azt eszel meg amit akarsz, és azt is hagysz ott..

2013. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bencebacsi1 válasza:
100%
Meg kell enni, de az evőeszközt is, mert "Eb, aki a kanalát meg nem eszi."
2013. dec. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Krill ***** válasza:
100%

Inkább érdemes. A kenyér átázik a finom levessel...nyami :)

Elvégre pont ezért rakják cipóba.

2013. dec. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Én otthon is szoktam csinálni cipóban sült francia hagymalevest, és természetesen része a cipó az ételnek, tehát megeszem. De kelleni nem kell. Az étteremben nem azért fizetsz, hogy kínozd magad és mindent megegyél ami nem esik jól, hanem pont az ellenkezője miatt. Én tuti nem fizetnék azért, hogy kellemetlenséget okozzak magamnak.
2013. dec. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem kötelező, ahogy már előttem írták. Én van, hogy csak belekóstolgatok, amíg még meleg, s ha már kihűlt, akkor jelzem, hogy elvihetik.

Hetes, te egyébként nem ettél még olyan csípős paprikát, amit te vásároltál meg? :)

2013. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem értem a kérdést nyolcas. Rendszeresen veszek erős paprikát, mert imádom. Azért fizetek érte, mert kellemes.
2013. dec. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért kérdezed, hogy kell vagy nem kell? Neked is protézised van?


Hát, az a cipó elég kemény (másképp pillanatok alatt szétázna), úgyhogy csak akkor gyürkőzz neki, ha nálad van a fogtechnikus telefonszáma.

2013. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!