Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért viszik a lányok cuccait...

Miért viszik a lányok cuccait a fiúk? És miért hívják mindenhez a fiúkat?

Figyelt kérdés
Bajt kapok attól,amikor van egy táska és a fiú viszi.Vagy amikor pl. arébb kell tenni egy könnyű asztaltakkor rögtön férfi segítség kell.A volt barátomnak nagyon nem tetszett ez a felfogásom.Miért?
2013. nov. 18. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert tudják a fiúk az alapvető illemet! A barátodnak igaza van, ha nem tetszik neki, ha te nem így viselkedsz.
2013. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mirk ***** válasza:

Azért mert a férfiak általában erősebbek.

Miért hagyjam, hogy egy nő szenvedjen egy nagy táskával, amikor nekem nem szenvedés azt vinnem?

Egy asztal se mindenkinek könnyű. Lehet, hogy te erősebb felépítésű vagy, de sok nő 10-20 kilót már nehezen emel meg.

2013. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert rettenetesen fontos nekik, hogy fontosnak érezzék magukat. Ez nőknél is így van, csak másban nyilvánul meg. Én nem mindenben hagyom, hogy segítsenek, másban viszont kérem is, így egyensúlyban vagyunk, és ez mindenkinek jó.
2013. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Alapvető udvariasság. Nekem pl. nem azért esik jól, ha visznek helyettem valamit, mert magamtól nem bírnám el, vagy mert lusta vagyok cipelni (pláne, hogy az esetek többségében azért nem téglákat és acélrudakat hordok a tatyómban), hanem mert ebből érzem, hogy a másik kedves és figyelmes hozzám. Azok a pasik pedig, akik ebből ügyet csinálnak, vagy pláne picsognak miatta, általában feminimek és/vagy prosztók, de mindenképp férfiatlanok. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.


25/L

2013. dec. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*femininek
2013. dec. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!