Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha megdobnak kővel, tényleg...

Julianne Moore kérdése:

Ha megdobnak kővel, tényleg az a helyes ha kenyérrel dobok vissza?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Igen, de legyen legalább egy kilós és legyen kőkeményre száradva.
2013. nov. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 piriiiiii ***** válasza:
Tudod, attól függ. Ez a helyes. Mindig körültekintőnek kell lenni. Ha olyan a helyzet, tűrj. Ha olyan a helyzet, állj ki magadért, és szólj vissza, dobj Te is kővel.
2013. nov. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Ilyen árak mellett megteszi az a kő amit hozzádvágtak.
2013. nov. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Legyél szíves bemásolni a Bibliából ezt az igét! :)
2013. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
1-essel teljes mértékben egyetértek :). Lehet ájtatoskodni meg kedves-bájos-mézesmázosnak lenni, de vannak, akik csak abból tanulnak, ha visszakapják azt, amit adnak...
2013. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ha megölik anyád akkor te megölöd a gyilkos édesanyját?vagy a gyilkost ölöd meg?
2013. nov. 17. 13:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó, nem ilyen extrém példákra gondoltam. Vannak dolgok, amiket az elveim miatt nem bírnék megtenni, a gyilkosság ilyen. Az tuti, hogy bosszút állnék valahogy, és lehet, hogy nem is a legelegánsabb módon.
2013. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szerintem a bosszúnak semmi értelme.maga a szó is borzalmasan hangzik...
2013. nov. 17. 13:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy rózsaszín, habos-babos világban biztosan szörnyen hangzik, de a mai világban sok minden van, ami bosszúért kiállt! Pedig nem vagyok egy vérmes típus, de vannak esetek amikor nekem is kinyílik a bicska a zsebemben. Elég megnézni egy híradót!


Amúgy, ha megdobnak kővel, dobd vissza féltéglával!

2013. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp hülyeség. Akkor egész nap kővel dobálnának hogy jóllakjanak ..

De ha az elvetemült emberek bántanak és te mosolyogva tűröd akkor azt hiszed tanulnak belőle ,de nagyon nem ,inkább azt gondolják itt egy balek akit erőfeszítés nélkül lehet bántani zsarolni ,kirabolni. Kinek lesz ez jó? Jutalmazod a magatartását a "kenyérdobálással" és ezért méginkább biztatva lesz a rosszaságra.

2013. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!