Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Komolyan, miért ennyire...

Komolyan, miért ennyire 'hisztis' fiú létére?

Figyelt kérdés

Egy sráccal amolyan se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk (mint barátok). Gyakran nem köszönünk egymásnak, elmegyünk egymás mellett. Ma láttam, amikor megérkezett, de nem foglalkoztam vele rá sem néztem, mert, ha 'társaságban' vagyunk, nem nagyon foglalkozunk egymással. Szóval, amint megérkezett, köszönt 'szia XY'. Erre sem figyeltem, mert mérgelődtem magamban, hogy nem működött a kávéautomata.


Amint elmentem mellette, oda hívott magához, számon kérően 'XY! Amúgy... Miért nem köszöntél nekem?!'


Mi akar ez lenni?



2013. nov. 15. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Uramatyám
2013. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szimplán büdösbunkó vagy
2013. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erről egy vicc jut eszembe: Ketten veszekednek, egyszer csak az egyik egy nagy pofont ken le a másiknak. Az meg felháborodva kérdi: Hát ez meg mi volt ?
2013. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"mint barátok" és nem köszöntök egymásnak? Jesus facepalm... Még az ismerősöknek is nagyon alap, hogy köszönnek egymásnak...

Az meg végképp alap, hogy ha nekem köszönnek, akkor visszaköszönök, még akkor is, ha nem ismerem azt, aki köszönt. Nagyon bunkó dolog egy köszönést szándékosan(!) nem fogadni. "szokások, etikett" rovat...JUJJ! Szüleid, tanáraid nem említették különben ezeket?

2013. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!