Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi motiválja a fiatalokat a...

Mi motiválja a fiatalokat a folytonos, hajnalokig tartó bulizásra?

Figyelt kérdés

Nem bírom megérteni, hogy lehet minden pénteken és szombaton bulizni, inni...


Nem vetek meg e miatt senkit, csak nem bírom megérteni. Van a környezetemben 3 lány, akinek ebből áll az élete. A város egyik szórakozóhelyèből a másikba és majd csak másnap valamikor délután / este kerülnek haza... 2-3 éve folyamatosan ez megy... Ilyen belépő, olyan szülinap, amolyan 'olcsó pia'...


Az egyik lányt az anyukàja egyedül neveli (már javában nyugdíjas, szerintem ő is iszik), mert meghalt az apuka... Tény, hogy a halál miatt lehet a folytonos buli, de kérdem én: miért?


Nem csak őket nem értem, hanem ezt az egész 'kor-képet', pedig én sem vagyok 30 felett... (bár olykor úgy érzem magam...)


19l



2013. nov. 13. 21:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Imádok bulizni a barátaimmal. Holnap megyünk a Patronba, mert a kedvenc DJ-m lesz. Név szerint Guille Placencia. Partyarcoknak és tech house szerelmeseknek kötelező a jelenlét! Egyébként milyen motovációra gondolsz? Nem motiváció, hanem jó társaság kell! Honnan veszed hogy aki bulizik az iszik egész este? Hülyeség. Mi megiszunk egy koktélt (ha van sex on the beach azt iszok, kedvencem) és megyünk táncolni. Egy jó buliba többet beszélgetsz a barátaiddal mint egész évbe! Egyébként ki jön holnap (pénteken) a Patronba? Szerintem állati jó lesz, sőt még attól is jobb. Mégegyszer mondom, Guille Placencia lesz! Aki spanyolból jön ide! De ott lesz még Andrewboy, Manic N. Ez önmagáért beszél!!!
2013. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

A buliellenes pártból vagyok.


Jó, lehet, itt-ott durvábbak voltunk.

De a bulisok is tudnak azok lenni.


Mi is "élünk", de nekünk az "élet" egy csendesebb kávézó sarka, ahol halljuk egymás hangját, egy kártyaparti, egy activity, egy beugró, egy séta a természetben.

Nem tudunk éjszakázni, nem vonz minket a diszkózene.

Nekünk is jár a kikapcsolódás, de nem az a fajta zene és nem az éjszaka adja meg ezt.


Azt pedig tartom, hogy az alkohol "tüneti kezelés".


Szóval, bulisok, nagyon könnyen megsértődtök, ha mi durvák vagyunk, de ti is keményen le tudtok nézni minket.

2013. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
22-es, én mondtam valami durvát? Mondtam hogy aki nem bulizik az ilyen meg olyan? Nem. Az meg ha más ócsárolja a bulielleneseket, az nem normális (fordítva is igaz ez!) szerintem. Azért ennyire szerintem ne fajuljon el ez a party-antiparty rész mert az már véleményem szerint beteges és hülyeség!
2013. nov. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem meg, hogy téged (vagy úgy egyáltalán bárkit) miért zavar az, hogy mit csinál a másik, addig amíg nem konkrétan neked tesznek valami rosszat?
2013. nov. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Előző: nem hiszem hogy zavarja, csak egy szociális jelenség vizsgálataként tette fel a kérdést. Én meg azokat nem értem akik a 'nemtörődömség' azon fokán vannak, hogy egy egy mondatos véleményük sincs körülöttük zajló dolgokról, mindent elintéznek azzal, hogy: 'mindenki azt csinál amit akar'. Ami így is van, de könyörgöm attól még lehet róla valami rövid észrevétele, véleménye az embernek. Ezen az alapon nem léteznének szociálpszichológusok.
2013. nov. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:

Ha tudnék valakivel menni, akkor én minden hétvégén benne lennék a buliban, a piálásban nem, mivel nem akarok lerészegedni. De a buliban, táncban benne lennék, hogy kiadhassam a kemény egyetemi heteket és szórakozzak kicsit. :)


20/F

2013. nov. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Úristen, hatalmas buli volt a Patronba, bánhatja aki nem volt. Én 3 haverommal eljöttem fél 5-kor, de még ott maradt 2 haverom, ők 6-kor jöttek el. Iszonyat volt. Szinte robbant a hajógyári. Remélem lesz még ilyen. Volt valaki?
2013. nov. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Csak a kérdezőnek válaszolnék...

Egyszerűen jó.

Közös élmény a barátokkal, kedvenc zenék,érzed hogy élsz.

Ebben a korban ezt jelenti az élvezni az életet..

Irigykedsz mi? :)

Aztán majd beleunnak, mert minden nap azért mégiscsak monoton, de az még arrébb van.

Üdv!


40F

2013. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

28:

Személyiség függő, mert aki nem bulizós személyiségű, annak a buli egyáltalán nem jó élmény. Az meg elég egysíkú gondolkodás, hogy adott életkorban csak egyféleképpen lehet élvezni az életet.

2013. nov. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ja, és a tényleg jó dolgokat sosem lehet megunni. Aki bulizni szeret, az soha nem unja meg, csak az unja meg, aki az árral sodródni szeret.
2013. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!