Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen szankciókat alkalmazhat...

Milyen szankciókat alkalmazhatnak ellenem, ha nem vagyok hajlandó szerepelni a szalagavató műsorban?

Figyelt kérdés
Sosem szerettem az ilyen erőltetett, közönséges ünnepségeket. Az még oké, hogy elmegyek és átvesznem a szalagot, aztán megyek, amerre látok, de pont engem talált be osztályfőnök, hogy szerepeljek, szavaljak a műsoron. Már tiltakoztam, de csak ordítozást és fenyegetőzést kaptam. Mégis mit tegyek? Semmiképp sem szeretnék szerepleni, nagyon lámpalázas vagyok, és visszahúzódó..
2013. nov. 13. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen büntetést nem alkalmazhatnak. Egyáltalán kik ők? A te életed a tiéd, ne foglalkozz másokkal, szabad országban élünk. De egyébként meg pont az ilyen szereplések által növekedhet az önbizalmad. Ugyan minden kezdet nehéz, de sosem késő. :)
2013. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Nálunk is volt két ember (én voltam az egyik), aki közölte, hogy nem, mert baromság, hülyeség, utálom, majomparádé, és akkor sem, ha piros hó esik. Mindenki tiszteletben tartotta, nem volt sem kérlelés, sem fenyegetőzés.
2013. nov. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kifejezett büntető szankciót nem alkalmazhat, mert ilyenre nem kötelezhet. De arra figyelj oda, hogy az ilyen idegbeteg hülye barom tanárok aztán ott akarnak majd veled kiszúrni, ahol tudnak, és a legkisebb hibádért is megbüntethetnek... szóval viselkedj a lehető legjobban és próbáld meg a házirendet teljes mértékben követni. Csak mert az ilyenekről el tudom képzelni, hogy a sértettsége miatt egy körömlakkért vagy egy óra alatt beszélgetésért jóval durvábban büntetne, mint mást, aki mondjuk szerepel...
2013. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az attól függ, ha kedvelnek semmi, ha nem akkor HÁÁÁÁT... készülj fel a legrosszabbra mind a diákok mind a tanárok terén. De már megvolt az ünnepség nem?
2013. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!