Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket zavar, ha bunkó...

Titeket zavar, ha bunkó veletek egy eladó?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több paraszt eladóval találkozok minden téren és már kezd zavarni. Biztos én vagyok kötekedős és lehet tévedek is, de egyre több a precedens.

Szoktam neten vásárolni, múltkor egy táskát szerettem volna, de nem volt egyértelmű, hogy jár-e hozzá vállpánt. Nosza írtam a megadott helyre, szépe, hogy üdvözlöm, xy vagyok, ez és ez lenne a kérdésem, válaszát előre is köszönöm, stb. Szó szerint ezt a választ kaptam vissza:nincs vállszíjja!!!! Ennyi volt az email tartalma. Most ezek után még ki vásárol jó szájízzel?

Vagy múltkor egy próbafülkében hagytam az esernyőmet, visszamentem érte, hátha megvan(ha nem nem, az én hibám), miután a fülkében nem volt megkérdeztem egy ott pakolgató eladót, hogy elnézést, de véletlenül itt hagytam, nem találták-e meg. Válasz:neki nincs arra ideje, hogy 5 percenként átnézzen minden fülkét. Majd hátat fordított. Csak az érdekelt volna hátha valaki leadta vagy netalántán ő találta meg pakolás közben. Egy nem is megtette volna.

A pékségben meg szoktam nézni a kínálatot, mielőtt választok, de rendre zaklatnak, hogy választott már, mit adjak. Nem tartom fel a sort, előreengedek másokat, míg nem döntök, ami kb 20 másodperc, de azt sem bírják kivárni bunkózás nélkül.

Csak én látom ezt? Mert ha igen biztos velem van a baj. Én is szolgáltató munkaposzton dolgok emberekkel, én sem keresek milliókat, de mégis belőlük élek. Nem nyalok be senkinek, de alapvetően udvarias vagyok, főleg ha hozzám is azok. Olyan nehéz ez?


2013. nov. 13. 14:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Engem is zavar, de sajnosnem tudok mit tenni ellene. Igyekszem elkerülni, nem abba az üzletbe menni, csak ha nagyon muszály.
2013. nov. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
50%

Segítsünk a bunkó eladókon:

[link]

2014. nov. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Általában nekem is jók a tapasztalataim, bár én is találkoztam már elég bunkó eladókkal..

Egyszer pl. bementem reggel a pékségbe és venni akartam egy dobozos kakót. Kétféle kakaó volt, egy sötétebb barnás dobozos meg egy világosabb barnás. És én már mindkettőt kóstoltam és rájöttem, hogy a sötétebb dobozosnak csokisabb íze van, ezért azt mondtam az eladónak, hogy a sötétbarna dobozos kakaót szeretném. Erre hót flegmán elkezdi nekem: Mindkettőnek ugyanolyan az íze -.-" Mondom hát én már kóstoltam mind a kettőt és a sötétebb jobban ízlik, szóval azt szeretném megvenni. Erre elkezdett magában ott motyogni valamit, hogy nem tökmindegy, milyen kakaót veszek, stb, majd odajött és kb. odab*aszta(!!) elém a pultra a kakaót és végig hót undorodva nézett rám, amíg fizettem...

2015. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyik áruházlánc üzletsorán beszaladtam a fehérneműboltba, hogy megkérdezzem, nincs-e egy bizonyos méretben melltartójuk. Ami nem a tipikus méretarányos méretek közül való. Erre a két boszorkány közül az egyik, kb. olyan stílusban válaszolt, hogy mégis mit képzelek én magamról, hogy olyan méretűnek képzelem magam...

Majd miután ragaszkodtam hozzá, hogy az kell, mert több olyan méretűm is van, úgy bántak velem, mintha kb. lopni jöttem volna.

Azóta inkább csak netről vásárolok.

2017. szept. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!