Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A rendörök miert kepzelik...

A rendörök miert kepzelik azt, hogyha egyenruhaban mennek a boltba uzsonnat venni, nem kell sorbaallniuk?

Figyelt kérdés
A sok hülye esti krimi a TV-ben megtette a hatasat; minden zsaru Atyauristennek kepzeli magat tölük. A rendör-istenites csak ugy ömlik a TV-böl, barhova kapcsolsz, zsaru a film föszereplöje. Ettöl aztan a legutolso traffipaxos közlekedesib rendör is supermannek hiszi magat, hiszen azt latja minden este a kepernyön, hogy ö a teremtes es az evolucio csucstermeke. Mentösorvost megszegyenitö hatarozottsaggal lepnek eled a kassza elött a sorban. Mintha emberi eletek mulnanak rajta, olyan komolyan veszi sajat szerepet, pedig lehet, hogy szivsebesz all mögötte... A rendörnek a legsürgösebb.

2013. okt. 24. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
ha egyenruhában van, akkor dolgozik. Olyankor , gondolom, nem szívesen állna sort hosszú percekig. Viszont a rendőr is ember, és időnként megéhezik.
2013. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Aki meg kukas ruhaban van, es ugy megy boltba, az is dolgozik! Ezentul hadd alljon ö is a sor elejere!

Ugye ezt nem gondoltad komolyan? Arra van az ebedszünet, hogy olyankor vasaroljon be!

Rengeteg ember jar a boltba munkasruhaban, de egyik sem követeli meg, hogy elöre engedjek.

Ha a rendör keptelen megvenni munkaidön kivül a szendvicset, akkor nyugodtan ehen halhat, mert eletkeptelen.

2013. okt. 24. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztaltam ilyet. Pesig volt olyan h ott áltak a sorban, de nem furakodtak előre.
2013. okt. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én se láttam még tolakodó rendőrt.
2013. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem minden rendőr egyforma, valóban van, aki mindenki felett állónak képzeli magát...és egyszer ebből lesz tiszt.

De van becsületes is, aki szereti a munkáját és hivatásnak tekinti.

Mivel civilként gyakran lehet rendőrökkel találkozni, van esélye bőven, hogy nem a becsületes fajtából fogsz ki és persze hogy felhúzod magad rajta. Teszem hozzá: jogosan!


27L

2013. okt. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebédszünet.....Jéééé van még ilyen ?
2013. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát igen..ebédszünet..:)

Kényes téma.

Gyerek adagokat osztanak ki nekik , mármint akikről én tudok, készenlétisek. Persze az alap, hogy egész nap talpon kell lenni, de hogy honnan lesz rá energiájuk az senkit sem érdekel.

Nyilván sokféle beosztás és feladatkör van. Van ahol simán van idő kajálni, máshol meg semmi :(


5-ös voltam

2013. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!