Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Dobjuk ki mindenünket, avagy...

Dobjuk ki mindenünket, avagy csak igy tudunk hóditani mi lányok?

Figyelt kérdés

Ledöbbenek,hogy a mai lányok többsége (legalábbis körülöttem) egy buli alkalmával úgy öltözködnek,hogy a cél,hogy minél többet lássanak belőlük. Cici ki,izléstelenebbbnél izléstelenebb,k*rvásabbál k*rvásabb ruhák,fogamzásgátló pasi nélkül,eszméletlen hogyan néznek ki egyesek.

Néha már én érzem magam különcnek,hogy normális,stilusos,a tőlük eltérő stilusban járok ki mikor megyek.

Ugye nemcsak én gondolom igy?



2013. okt. 17. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ők azok, akik biztosra akarnak menni egy buli alkalmával, ami ezzel a megjelenéssel minimum egy éjszakás szexet jelent nekik. :)
2013. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pontosan
2013. okt. 17. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Amióta világ a világ, a palik a ku.vákért bomlanak, de kell nekik az apáca is, különben honnan lenne étel az asztalon, tiszta ruha a szekrényben.


Aztán lehet mellébeszélni, de ez akkor is így van.

2013. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne utáld őket. ők olyanok, te meg ilyen. virágozzon minden virág :) csak ha te olyan vagy ne is azzal a mércével mérd magad. mert más játékot játszol. más a cél.
2013. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez valóban így volt és van, amíg az embernek nincs családja, de ha fognak egy olyan "apácát", akik minden vágyukat kielégítik, többet lehet, hogy nem jönnek ki a zárdából. Persze mindenkinek a lelkiismeretére van bízva, hogy megteszi-e.
2013. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csak így tudunk hódítani, de ezt szerintem te is tudod - hiszen írod, hogy stílusos és (ezt már csak felteszem) szolid ruhákban jársz. Azok, akiket leírtál, egy éjszakára hajtanak, vagy egymás előtt akarnak pávázni - mindegy, te más játékot játszol, ahogy előttem is írták. Az én környezetemben nem öltöznek k.rvának a lányok, nem is szednek össze minden buliban valakit, viszont aki megvan, azt megtartják maguk mellett elég hosszan.

(fogamzásgátlót lehet szedni azért is, hogy rendben tartsa a havit - egy barátném pl ezért szedi)

2013. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos erre van kereslet. Általában az van suliban főleg, hogy a ribis csajoknak mindig van pasijuk, a szerényebbeknek meg, ha nem topmodell külsejük van, akkor nincs, és nem látják ugyan, hogy a ribis csaj a srácoknak max. két hétre kell általában, csak azt, hogy értük senki nem bomlik, a miniszoknyás-cicikitolós libánál meg kb. sorban állnak...


De hidd el, a srácok egy része vagy megérik, vagy anno nem csajozott, aztán később kezd el, na, később a normálisabbja a kedves, aranyos, csinos, de nem közönséges fajtákat keresi.

2013. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!