Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Túlélési stratégiák bentlakáso...

Túlélési stratégiák bentlakásos munkák esetére?

Figyelt kérdés

Olyan munkákat végzőkre lennék kíváncsi, akiknél a lakhely megegyezik a munkavégzés helyével (pl. bébiszitter).

Hogyan tudsz lazítani, ha az otthon és a munkahely nem válik külön?

Hogyan lehet elkerülni, hogy az eggyütt élő fél-ismeretlenek ne menjenek egyás idegeire? (Mindenki tud idegesítő lenni, és ilyen szituációban ez kijön)

Mivel kapcsolódsz ki?


Ilyesmi szituációban élek, és azt hiszem túlaggódom...


2013. szept. 23. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ilyen helyzetben, de szerintem bármilyen együttélés csak türelemmel és toleranciával működik. Ha legalább van egy külön szobád, akkor az legyen egy tabu a többieknek, ezt tiszteletben kell tartsák. Cserébe neked is türelmesnek kell lenned velük. Csak kölcsönösen tud működni a dolog.
2013. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 életre egy esély válasza:
Hát nem egyszerű én pl sok filmet nézek ha az agyamra mennek a többiek akkor elvonulok bár nehéz hogy ha a munka helyeden laksz jó formán nekem is az agyamra szoktak menni de porbálok nem oda figyelni rájuk sajnos vannak kibirhatatlan okoskodó emberek.nézz sok filmet vagy halgass zenét vagy tanulj bármi ami kikapcsol téged és elvonja a figyelmed a dolgokról.
2013. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Apamnak otthon van kulon dolgozoszobaja, ahova visszavonul tervezni. Programozo haveromnak szinten van kulon dolgozoszobaja otthon, mivel nem eri meg sajat maganak irodat berelnie, inkabb vett egy nagyobb lakast :)

Fontos a kulon szoba, mert oda bemesz es olyan, mintha az irodaban lennel. Nagyon elesen el kell valasztani a maganeletet es a munkat, ha otthon dolgozol.

2013. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!