Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illem és etikett, hol kezdjem?

Illem és etikett, hol kezdjem?

Figyelt kérdés

Üdv, etikettet illetve illemet szeretnék tanulni, melyik könyv lenne a jobb választás? Illetve ajánlanátok jobbat ,ha tudnátok ?

[link]

[link]


Nekem személy szerint jobban vonzt az első könyv.



2013. szept. 10. 19:02
 1/5 A kérdező kommentje:
*Engem személy szerint jobban vonz az első könyv
2013. szept. 10. 19:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is az elsőt ajánlom, mert az minden esetre ad útmutatót. A második csak inkább a rendezvényekre.
2013. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményt , ment a zöld kéz :)
2013. szept. 10. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Az illem a közösségi viselkedés normáit határozza meg egy adott korban. Ez a látogatástól kezdve, a társalgáson át az étkezés, tánc, együttlét minden formáját felöleli.

Az etikett rendezvények viselkedési normáit (protokollját) írja le. Tulajdonképpen az előbbi része, csak sajátos helyzetekben.

Ha bemész egy könyvesboltba, általában van ilyen címszó (illem vagy viselkedés), ott sokféle könyvet találsz, a fülszövegről kiderül a témája és a leírás formája.

2013. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Sille és a Görög Ibolya könyvek a legjobbak
2013. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!