Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen kérdések számítanak...

Milyen kérdések számítanak gyerekes kérdésnek?

Figyelt kérdés
Pl. ha valaki olyant kérdez, hogy "mit csinálnál, ha ez történne" leírva valami szituációt, azok gyerekes kérdések?
2013. aug. 18. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Van amit érdekes végiggondolni, megismerni mások véleményét, van ami tényleg hülyeség.


Én inkább azon akadok ki, amikor olyan kérdést írnak ki, ami fél perces guglizással megtalálható.

Pl. volt múltkor egy olyan, hogy X országba mi kell a vízumhoz, mennyi, stb.. fél perc guglizással megadtam neki az adott ország magyarországi nagykövetségének a honlapján lévő információkat, és még ő volt megsértődve, hogy bíráltam, mert ő tapasztalatokat is szeretett volna... ja, csak nem ezt kérdezte....

2013. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Mit gondolnátok egy ilyen lányról? Naon cuky wok ésss am cejetem a állatokat 12/L"


Ez a tipikus gyerekes kérdés. A "mit tennél, ha" kérdések között vannak értelmesebbek és értelmetlenebbek. A "Mit tennél, ha hirtelen lila tengeralattjáróvá változna a fejed?" nyilvánvalóan gyerekes kérdés (bár a kiíró legalább kreatív). A reális esetekre irányuló ilyen típusú kérdések akár még hasznosak is lehetnek.

2013. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

egyetértek az előző válaszolóval,

illetve megjegyezném, hogy saját magadat lekreatívozni eléggé álszerény dolog :D

2013. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Naon cuky wok ésss am cejetem a állatokat"

Az "am" mit jelent? Ante meridiem? :)) Tehát, csak reggel cejeti a állatokat? :-D

2013. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"saját magadat lekreatívozni eléggé álszerény dolog"

Asszem nem magája éjtette a kjeatívozásosságot, ugyi? :))

2013. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az am (helyesebben AM) amplitúdómodulációt jelent.
2013. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Okker, de én a délelőttre gondoltam.

[link]


Most éppen 11:55 A.M. van :))


Az is jó, amit Te írtál.

2013. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5

az nem a kérdezőnek szólt, hanem az előttem szólónak, aki kiírt egy általa is gyerekesnek talált 'álkérdést' példaképpen, de odaírta: legalább kreatív...

amivel önmagára utalt, ha szándékosan ha nem, álszent!

2013. aug. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaaaa, éjtem mán! :)
2013. aug. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Veru10 válasza:
pl.:Hogyan nevezzem el a hátsómat?
2015. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!