Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan illik köszönni?

Hogyan illik köszönni?

Figyelt kérdés
19 vagyok, és most jöttem össze a barátommal, aki hamarosan be is mutat a szüleinek. Ő volt már nálunk, anyámat lecsókolomozta, én pedig bajban vagyok, hogy hogyan is köszönjek majd az ő szüleinek. Legszívesebben csókolomot mondanék, de azt valahogy mégis gyerekesnek tartom. A volt barátom anyja pedig leszólt, hogy ne jónapotozzak neki, mert illetlenség. Ezek után fogalmam nincs mit csináljak.
2013. aug. 12. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátodat, hogy a szülei mit szeretnek - engem amikor egyik volt barátom elvitt a szüleihez, minden fontosabb dolgot (hogyan köszönjek, mennyire közvetlenek a szülei, tegezzem-magázzam őket, stb) elmondott előre, így nem volt belőle semmi probléma. Nyugodtan kérdezd meg, mi nem tudunk segíteni, mert minden szülő mást szeret.
2013. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó napot tökéletesen megteszi.
2013. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!