Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit illik vinni a barátom...

Mit illik vinni a barátom szüleinek, ha először mutat be a családjának? (lány kérdező)

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Elsősorban a barátodat kérdezd meg.

Jó benyomást kelthet egy tányér saját készítésű sütemény.

Ha nem, és futja rá, üveg bor, bonbon. Ha kisgyerek is van, neki valami külön, de ezt is a háziasszonynak add át.

2013. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Anyósjelöltnek virág!
2013. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
azért ha 15 vagy ne vigyél üveg bort-pálinkát ilyesmit. apuka lehet elfogadja örömmel de anyuka már kicsit rossz szemmel nézhet rád :D
2013. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell valamit vinni?? Mióta?? Bemutat, beszélgettek, csókolom
2013. aug. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
en egy tal sutit vittem,amit anyukam recptje szerint sutottem,es kis csajsziknak (a baratom tesoi) egy-egy csokit...szerintem bejott..persze barmit vihetsz,ha nincs meg az a bizonyos elso JO benyomas :)
2013. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én nem vittem semmit, szerintem többre nézik, hogy milyen vagy, mint azt, hogy mit viszel elsőre nekik...Én karácsonyra viszek egyedül akár mit is... Névnapra is csak felüzenem nekik. Párommal egymásnak szoktunk dolgokat venni, nem az anyós, após jelöltnek...
2013. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 nora taylor ***** válasza:
78%

Jó a kérdésed: "ha először mutat be a családjának"

Te szegény,többször is befog mutatni?! :-)

(Bocs, ezt nem hagyhattam ki)

2013. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a szülőknek nem vittem semmit, barátom tesoi ballagtak amikor először találkoztunk, szóval a tesoknak vittem 1-1 csokrot. Viszont azóta is mindig viszek valamit ha megyek hozzájuk ( üdítőt, sütit, popcorn, stb) és ezt anyós jelöltem nagyra értékeli!
2013. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
39%
Nagy decoltage-t és miniszoknyát a faternak :D
2013. aug. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
afrikai elefántot! annak biztos örülnek.
2013. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!