Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mért engedik, h a megszorult...

Mért engedik, h a megszorult lányoknak albérletet ajánljanak fel, testi örömökért cserébe?

Figyelt kérdés

Ekkora gerinctelenséget, mért enged Magyarország?

Hány szülő nyugodt így, ha ilyen szörnyetegek vadásznak

fiatal lányainkra?

Az albérlet kereső oldalak, tele vannak portyázó férfiakkal!

Mért engedik, hogy hazánk fiatal lányait, kihasználják?



#szexuális szolgáltatás #szexért albérlet
2013. aug. 2. 12:17
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

10610!

Nem akarom elhinni, hogy te egyetemre jártál!

Ez a probléma létezik igaza van a kérdezőnek!

A bíróságon mondta, hogy nem ez az első védelmi ügye!

Mikor mi megkerestük, már 4 másik tárgyaláson túl volt!


A kérdező valós dolgot írt le, s nem tudom, h mért vetted magadra....szerintem téged senki nem kérdezett ebben a formában! Ezt mindenki tudja, hogy elég elterjedt megoldás

lett ez! De azt is sokan tapasztalták, hogy gyakori a probléma, mik ebből születnek! Akár törvényen belül,

vagy azon kívül!

Attól függetlenül, hogy bele megy a lány vagy nem!

A szó szoros értelmében, betartóztatják a lány,

aztán a hülye gyerek meg néz, ha számon kéri a család!

S, megvan a módja, hogy a tulajdonos legyen a bűnös!!

Ezt is tény!

2013. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

8/11!


Kaptál ajánlatot?

Értem!:D

2013. aug. 2. 13:14
 13/24 anonim ***** válasza:
70%

És mégis miből sikerült leszűrnöd, hogy nem jártam egyetemre? :)

Próbálok egyszerűbben fogalmazni, hátha úgy sikerül megérteni esetleg.

Tehát: Ha egy lányt zaklatnak, az bűncselekmény. Azért, mert akarata ellenére akarják szexuális viszonyra kényszeríteni. Ebben az esetben nincs az az ember, aki ne ítélné el az ilyen férfit. Ez esetben teljesen jogos a felháborodás. A ti esetetekben erről volt szó.

DE! Ha a lány beleegyezik, hogy ingyen lakhat ott, és ezért cserébe szexelnie kell, akkor nincs szó erőszakról. Ebben az esetben a lány dönthet arról, hogy akar-e ingyen szállásért elku..ulni, vagy nem. Itt tehát nincs szó erőszakról, mindkét fél beleegyezésével történik a dolog.

Erről pedig továbbra is az a véleményem, hogy senkinek sem tartanak pisztolyt a fejéhez, hogy márpedig neki oda kell költöznie ilyen feltételekkel. Mondhat nemet, és kereshet munkát, hogy normális albérletben éljen. Remélem így már világos.

2013. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Igen? Mit értesz kedves kérdező? :)

Komolyan mondom elkeserítő, hogy mennyi mérhetetlenül ostoba, rosszindulatú ember van a világon. Nagyon bánom már, hogy válaszoltam.

2013. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is undorító az egész. Sokan persze úgy gondolják, hogy ez csak egy döntés, de szerintem ez inkább kényszer. Volt barátnőm árva maradt 18 évesen, addig albérletben laktak, így szinte az érettségi után utcára került. Egy darabig élt haveroknál majd elkezdett utcán dolgozni, mert még boltba sem vették fel. Sok lány van aki árvaházból kerül ki, szerintetek nekik mennyi esélyük van bármire is? Vagy azok ahol a szülők alkoholisták és a gyerek menekül a lehető legmesszebb a családtól? Plusz rengeteg fiatal egyetemista van akiket nem tudnak támogatni a szülők. Mondjuk én borzalmasnak találom azt ha valaki kénytelen kényszerből lefeküdni bárkivel is, szóval én úgy gondolom, hogy bizony kell lenni valamilyen kényszernek, hogy erre legyen gyomra valakinek. Persze ha valaki csak kényelemből választja ezt az utat az szerintem nagyon elítélendő..
2013. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
10%

Tényleg olyan kis butácska vagy!:)

A lényeg az az, hogy ezek a szerencsétlen férfiak kis csajokat akarnak meg.....

de a hülyék, nem vágják le hogy a okos hirdetésükre,

hivatásos lányok adják ki magukat.....

Az állat akkor szerencsétlenkedik mikor megjelennek

a csaj haverjai, és ..........

A tény nem változik, hogy a tulajok kikkel akarják ezt el

játszani! Csak hát mindig ők fogják meginni a levét!

De hát ki sajnálja őket? Most komolyan.

Ez a lényeg!

Te meg az egyetem mellé, szerezz egy kis élet tapasztalatot, aztán vitázz s mutogass másra!

Még sokat kell neked tanulni!

Többet nem írok s nem is nézem, h hol tart a ez a téma!

Annyi itt is a hülye, hogy az már egészségtelen!:D

2013. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

15/16!

Végre egy értelmes, emberi hozzá szóló!

Ezekről a dolgokról van szó!

S,szőrnyű, hogy még itt is azt tapasztalom,

h senki nem állna az elesett lányok mellé!

Azzal nem lehet vitába szállni, hogy ezek a lányok kivannak szolgáltatva a világnak!

S, milyen az, mikor a férfiak a párjuk mellett is

ugyan így megcsinálják! Mert, erre is volt már számtalan

pl! S, a nő kit hibáztat? A lány!

Pedig hát nem hinném, hogy ők a felbujtók!!!



Kedves egyetemista!


Nem mindenkinek adatik meg az ami neked! De ettől te nem leszel jobb, vagy több senkinél!

De te ezt nem tudod, s gondolom nem is nagyon foglalkoztat!

Most is csak azért írtál, mert szereted ha rólad van szó!

Nem vagyok rossz indulatú! Te ismeretlenül támadtál embereket, én mégsem mondom, h rossz indulatú vagy!

Csak tudatlan!

2013. aug. 2. 13:52
 18/24 anonim ***** válasza:

Feladom... elbeszélünk egymás mellett. Viszont annak örülök, hogy már megint feltételezel. Először nem hiszed, hogy egyetemet végeztem, most meg feltételezed, hogy friss diplomás vagyok. Nem fogok magyarázkodni.

Egy dologban viszont tökéletesen egyetértünk: Hihetetlen mennyi ostoba ember él a földön. Mondjuk számomra ez elkeserítő is egyben, de hát ez már az én problémám, nem igaz? :)

2013. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki normális nevelést kapott, akkor az a veszély nem fenyegeti a szülőket, hogy a gyerek ilyenbe belemegy... na meg, ha valaki ilyenbe beleegyezik, akkor sem lehet mit csinálni, nagykorú, ő élete, nem illegális.
2013. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Egyetértek az 'egyetemista' lánnyal, ha már ez így ráragadt.

Aki viszont totál sötétben tapogatózik az a kérdező és a 65%-os válazoló, aki úgy írja a kommentjeit mint egy verset.

Habár lehet azonos a kérdezővel.

Ha valaki nagyon akarja, ki tudja kerülni ezt a megalázó dolgot, nehéz lesz, de megoldható. Nem kell rögtön más alá feküdni.

2013. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!