Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mért engedik, h a megszorult...

Mért engedik, h a megszorult lányoknak albérletet ajánljanak fel, testi örömökért cserébe?

Figyelt kérdés

Ekkora gerinctelenséget, mért enged Magyarország?

Hány szülő nyugodt így, ha ilyen szörnyetegek vadásznak

fiatal lányainkra?

Az albérlet kereső oldalak, tele vannak portyázó férfiakkal!

Mért engedik, hogy hazánk fiatal lányait, kihasználják?



#szexuális szolgáltatás #szexért albérlet
2013. aug. 2. 12:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Ha a nő beleegyezik ebbe, akkor ott nincs mit büntetni. Beleegyezni pedig nem muszáj.
2013. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

1,

NŐ? Fiatal lányokról van szó, kiket tönkre tesznek!

Te örülnél, ha a lányod bele egyezne?

2013. aug. 2. 12:26
 3/24 anonim ***** válasza:
60%

Mi az, hogy tönkreteszik? Kötelező? NEM


ha lenne ilyen korú lányom, akkor ellátnám annyi pénzzel, hogy erre véletlenül se szoruljon rá.

Meg aztán a megfelelő neveléssel elérhető, hogy a lányból ne legyen céda

2013. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%
Arról nem is beszélve, hogy ha neked szülőként nem tűnik fel, hogy a lányodnak van albérlete, de jövedelme nincs, akkor alkalmatlan vagy szülőnek.
2013. aug. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
59%

1;Úgy kell nevelni a gyereket,hogy ne dőljön be ilyen patkányoknak!

(Én 21 éves Nő vagyok és laktam már pár albérletben 5-6 év alatt.)

2;Ezek az albérletek,amikről te kérdezel,feltűnően olcsóak,vagy nem kell értük semmit fizetni.Mint tudjuk ma már senkinek semmit nem adnak ingyen,tehát ha elolvassa a "fiatal lány " a hirdetést és érdekli,ott el kell gondolkodni,hogy ártatlan- e....

3;Erről nem a Hazánk tehet! Amire van kereslet,arra van és lesz kínálat is.

2013. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
Te ilyen "Mentsük meg a lányainkat!" mozgalmár vagy? Vagy olyan szülö, akinek ez a gondja a lányával? Esetleg bösz feminista? Kin akarod ezt számon kérni ugy egyáltalán?
2013. aug. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:

Sajnos nálunk is eltört a mécses!

Egy család tagomat zaklatta a tulaj, mikor ott lakott

lakásába! Ezeknél az eseteknél elszalad a ló!

Megtudta a fater, ott kő kövön nem maradt!

S, még bíróságra is került az ügy, ahol a tulajdonos

egyértelműen el áshatta magát, a bírónővel szembe!


Egyes! Részünkről a lány megfelelő nevelést kapott,

egyetemre járt mikor megkörnyékezte ez a méltóságos ember.

Senki nem tudott róla, aztán kiderült s nem járt jól az a....

2013. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Annyira bírom, hogy szegény ártatlan fiatal lánykák aztán semmiről sem tehetnek... én is voltam egyetemista, az én szüleim sem voltak gazdagok, dolgoztam egyetem mellett (pénztárosként, és jéééé, abból is meg lehet élni hallgatóként). Elég jól is néztem ki ahhoz, hogy esetleg egy ilyen lehetőséget kihasználjak, sőt kaptam ajánlatokat is, de most kapaszkodj meg, azt mondtam ilyenkor, hogy köszi, de nem. És láss csodát, senki nem tartott pisztolyt az ártatlan 18 éves kis fejemhez, hogy de, márpedig neked ezt kell csinálnod. Azért egy 18-20 éves lány már el tudja dönteni, hogy akar-e k..va lenni, vagy nem. Portyázhat rám 1000 "szörnyeteg", ha én nem akarok pénzért/szállásért szexelni, akkor nem is fogok. Úgyhogy erről ennyit.
2013. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

1,

Látom neked nagyon tatszik ez a megoldás...


Én nem vagyok szülő, nem tudom, hogy hol tévedtél el.

Teljesen világos amit írsz, látom neked semmi gondod nincs

ezzel a ténnyel!

2013. aug. 2. 12:48
 10/24 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es válaszoló. A ti esetetekben erőszakról volt szó, ami elítélendő, és valóban büntetés jár érte, de a kérdező azokra a lányokra gondol, akik beleegyeznek egy ilyen "viszonyba". A kettő nem ugyan az.
2013. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!