Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » LÁNYOK! Nektek milyen fiú jön...

LÁNYOK! Nektek milyen fiú jön be? (többi lent)

Figyelt kérdés
ezalatt azt értem h focista,bmxes stb...
2013. aug. 1. 15:19
 1/10 sándorjános ***** válasza:
(Bár én fiu vagyok, de szerintem ők se tudják igazán :DD)
2013. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Kisfiam, ez aztán nagyon komoly kérdés. Miért kell 8 éveseket gép elé engedni?
2013. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem érdekli őket az ilyen sportolófétis, ha ilyet keresel, menj amerikába
2013. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége annak, hogy mit sportol. De az azért nem árt, ha valamit mozog, és nem egy tohonya, aki akkor is kifullad, ha gyalog kell felmenni az elsőre.
2013. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Azért most elképzeltem ahogy két ovis csaj beszélget erről hogy "fúúú neked a béemikszes vagy a montenbájkos fiúk jönnek be?" :D
2013. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:D csak mert a csaj azert szakitott velem mert focizok (honvédban. csak a kispest:D) es h neki a bmx es srácok jönnek be hat elküldtem a k.ba
2013. aug. 1. 16:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Még gondolom kisgyerekek vagytok... Ráértek még csajozni/pasinzi... addig örüljetek, amíg gyerekek vagytok!! :)
2013. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor, fiam, a nőd volt idióta. A kérdésre válaszolva pedig ízlések és pofonok, ne másokhoz igazítsd magad.
2013. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hülye p.csa az, aki ilyen miatt dob, meg kizárólag a külcsínre és a skatulyákra hajt. Normális lány nem ezt nézi. Hanem azt, hogy mennyire vannak el, milyen a humora stb. Nekem pl. a stílus annyira nem számít, amíg nem ilyen páwa, swag vagy gengszterrapper, és nem igénytelen, piszkos és mondjuk a ruhái passzolnak egymáshoz.
2013. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Nem tudom hány éves a barátnőd,de ha ez miatt dobott akkor ez csak egy kifogás volt,hogy megszabaduljon tőled. Elég gyerekes.
2013. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!