Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki ha engem nem érdekel h...

Ciki ha engem nem érdekel h mi történik a bulvár világban?

Figyelt kérdés

Csomó ismerőssel mikor beszélgetünk ilyeneket hoznak fel h eurovíziós dalfesztivál ki nyerte ! Há h h nem hallottál róla ???

Ilyen olyan ember mit nyekeget xy tv műsorba hol szerepelt mit csinált...


Nem érdekel nem ismerem ezeknek az embereknek a 95%-át de boldog vagyok nélküle.

És mikor mondják ezeket a számomra ismeretlen neveket még engem néznek h....nek h ezeket h h nem ismerem.


Mikor visszamondtam neki h ok én nem tudom h ezek kicsodák, de te tudod e ki az a Robert Oppenheimer v Vizi E. Szilveszter ? Hát nem mért ők kik ?

Rövidre fogva maradjunk annyiban h jelentősebb dolgokat tettek mint h elnyekeregtek egy dalt a tv2-n v tom is én hol.


Elég szomorú h azok akik tettek valamit ezért a világért azokról nem sokan hallatok.

Viszont h valami szerencsétlen nyekereg a tv-be/rádió-ba és te nem hallottál róla.

Még te vagy az ostoba.



2013. aug. 1. 01:55
 1/10 anonim válasza:
Nem, nem ciki! :) 14/L
2013. aug. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3 éve nem nézek TV-t csak ha Forma 1 megy, újság nuku, neten is kerülöm a bulvárt.
2013. aug. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel, próbálom kerülni is.
2013. aug. 1. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Engem sem érdekel a bulvár világ, de mikor hírportálokat olvasok, óhatatlanul is látom a hírek főcímeit, és ezek a cikkek napokig láthatóak, így óhatatlanul is rámragadnak nevek, és apró mondatok a főcímből.

Ha te abszolút h*lye vagy az összes bulvár hírhez, akkor ez azt jelenti, hogy alapban nem olvasol híreket, és a világ komolyabb dolgaiban is tájékozatlan vagy.


Vagy te mit olvasol? Élet és Irodalmat, vagy heti Világgazdaságot?

Valószínűleg semmit.

2013. aug. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen ciki! Nem szégyenled magad?
2013. aug. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ciki?! Épp ellenkezőleg. Az a szomorú, amikor valakinek ez tölti ki az életét, ez a legfőbb beszédtémája, a legfőbb esemény az életében, hogy megnézi az X ezredik "tehetség"kutatót, amelyben újabb botfülű ripacsok versengenek egymással. Aztán meg fújolnak, amikor véletlenül fel bátorkodok tenni egy olyan kérdést, hogy mit olvastál legutóbb. (Jobb esetben az a válasz, hogy a Borsot. Rosszabb esetben... nem is kell folytatnom, ugye?)

Szomorú, elkeserítő és szánalmas az a tendencia, hogy manapság ekkora tömegek mennek el agyatlanul és önként a szervezett népbutítás mézes madzagja után, majd pedig, beszűkült és korlátolt látókörüknél fogva megvetik azokat, akiknek az igényszintje még meghaladja a nullát...

Az ilyen embereket a legjobb elkerülni, ha csak lehet.

2013. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen. Akinek az igényszintje nem haladja meg a nullát, az tárgynak tekinthető.

Akinek meghaladja a nullát, de egy bizonyos küszöbig (mondjuk bulvárszintig) ér csak, ők azok, akiket könnyű bárhová terelgetni. Butikba, ócska tömegcikk megvásárlásra, műkaja habzsolására, primitív politikai panelek benyelésére. Csak mindenhová ki kell tenni valami művi celeb fotóját, nevét "aláírását" (ha tud írni), bármit. Nagy irodalma van ennek.

Aki viszont a küszöb fölöttre jut, próbál eligazodni. Nem mindig sikerül neki, de tanul belőle. Nem azért hanyagolja a bulvárt, mert "le kell nézni", hanem azért, mert megtanulta (ez például kell a küszöb átlépéséhez), hogy az élet rövid, nem pazarolhatjuk haszontalanságra, mert az életünk többi része sivár lesz. Vigyázat, ők tudják, hogy a buli, a "magunk elé bámulás", a "csak úgy ődöngés" és hasonlók nem haszontalanság, hanem célzott cselekvés, feltöltődés, pihenés. A (minőségi) élet szükséges velejárója.


Tehát kedves kérdező, lehet, hogy sok küszöb alatti cikinek tartja, de te tudd, hogy nem az. És ne is zavarjon, tedd dolgod, és ne lepődj meg, ha ők az életben lemaradnak.

2013. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi h nem vok egyedül és persze a válaszokat.
2013. aug. 1. 23:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Mindenkinek megvan a saját érdeklődési köre, ez így van rendjén.
2013. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tóth Szabolcs (RoMe válasza:
A bulvár dolgoktól kifutok a világból,mellesleg kit érdekel,hogy xy-nak ki az új párja?
2013. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!