Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nudista strandon mennyire...

Nudista strandon mennyire gáz, ha feláll?

Figyelt kérdés
Először mennék nudista strandra, de félek, hogy képtelen leszek uralkodni magamon. Az egy dolog, hogy puncit látok sokfelé, de ha magamra nézek és látom, hogy a farkam is látszik, szóval, ha rám néznek, akkor látják, akkor nehezen tudok magamon uralkodni. Gondoltam előtte rárántok, de félek az új helyzet miatt még az sem lesz elég. Letelepedek majd valahova, ahol kevesebb ember van, de mondjuk ott egy büfébe gondolom esélytelen lesz elmenni, mert ha nem is áll, lehet miközben kérem a sört, feláll, akkor mivan? Ez mennyire gáz egy ilyen helyen?
2013. júl. 23. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet nem nagyon nézik jó szemmel.

Én csak ezért nem megyek ilyen helyre, mert egyik haverom hívott már és csajok is jöttek volna de mondták hogy ezzel vigyázzak mert ha feláll akár ki is dobhatnak mert ott ugye nem arról szól az élet hogy másokat megbámulj hanem csak ott legyél és meztelenkedj.

Ilyenkor vannak praktikák hogy dobd magadra a törölközőt és üljél mondjuk teljesen természetesen és ne foglalkozz vele, vagy menjél be a vízbe, vagy fordulj hasra.

Ha a büfébe vagy ott gáz, mivel ilyen helyen ha leül valahová az ember illik maga alá törölközőt tenni így olyankor tekerd a derekadra és ennyi, maximum ezt tudod tenni.

2013. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, azért kellene valami próba hely, nem akarok rögtön valami nagyobb kempingbe menni, vagy ilyen helyre.
2013. júl. 23. 18:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, aki ilyen helyre meg, annak természetes az ilyen helyzet. Nehogy már ott van pl a sok punci és ezen kelljen idegesítened magad. Attól még nem mászol rá senkire. És azt nem hiszem el ha vkinek feláll, azt kidobják. Szerintem ez valamennyire természetes.

Mondjuk én nem mennék ilyen helyre, mert szégyenlős vagyok. :D

2013. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mászok rá nem arról van szó, de nem vagyok hozzászokva, hogy sétálgatok a tóparton és meztelen emberek jönnek velem szembe, én is meztelen vagyok és senkit nem érdekel. Furcsa a helyzet, ennyi. De egyszer ki akarom próbálni, csak para
2013. júl. 23. 20:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem mászok rá nem arról van szó, de nem vagyok hozzászokva, hogy sétálgatok a tóparton és meztelen emberek jönnek velem szembe, én is meztelen vagyok és senkit nem érdekel. Furcsa a helyzet, ennyi. De egyszer ki akarom próbálni, csak para.
2013. júl. 23. 20:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Fiatalabb fiuknál tolerálják, nyugi. Emiatt nem dob ki senki. Azokat dobják ki, akik szándékosan álló farokkal kergetnek másokat nyilvánvaló célból.
2013. júl. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok, de nyílván nem az a célom, hogy álló farokkal sétáljak a strandon és mindenkit leszólítsak. Nem is akarok senkivel beszélni se amúgy se, első alkalom, próba... nem vagyok hozzászokva, hogy ez természetes. :)
2013. júl. 25. 21:25
 8/9 Granulátum ***** válasza:
De ha valami swinger strandra mész, ott nem gond, sőt kötelező.
2013. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Swinger strand? Na mesél, hol van ilyen!
2013. aug. 3. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!