Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mivel Hollywood egy kerület...

Mivel Hollywood egy kerület Los Angelesben és hírességek lakják, de bárki vehet ott házat?

Figyelt kérdés
Most tegyük fel van ELÉG pénzem és úgy döntök hogy én Hollywoodba akarok költözni, megtehetném?
2009. okt. 21. 13:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha van elég pénzed vegyél házat. De nem hiszem,hogy össze tudsz gyűjteni annyit itt Magyarországon.
2009. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Cadillac driveban Fábryék elmennek halivúdba. nézd meg!
2009. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szoktam nézni sőt láttam is ha jól emlékszem, de nem nagyon mutatták annyira... amúgy nagyon szép hely nagyon szép, gazdag hely, munka van és nem arról van szó imádom hernádit de mondjuk azért megadnák bármennyi pénzt hogy sétálok az utcán és látom ahogy miley cyrus elbiciklizik... ^^ nagyon tudnám értékelni
2009. okt. 21. 21:15
 14/17 anonim válasza:
megnéztem a videot amit linkeltél, én nem vok miley fan , de ő Toluca Lake-ben lakik, nem vok járatos L.A kerületeiben xD de asszem az nem Hollywood-hoz tartozik.
2009. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ahha
2009. okt. 25. 13:01
 16/17 anonim ***** válasza:
vehetnél ott minden további nélkül, viszont kedves kérdező neked most nincs annyi pénzed és szerintem a jövőben sem lesz holnap se meg holnapután sem...... költözz inkább New York citybe sokkal jobb
2009. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
ha már vesztek házat, akk nekem is vegyetek. :D:D
2009. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!