Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem fizettem ki egy pizzát!...

Nem fizettem ki egy pizzát! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap este szórakoztunk a barátaimmal, és éjfél után betévedtünk egy helyre, ahol legalább százan voltak, kikértük az italokat, majd később pizzát is rendeltünk. Az italokat azonnal kifizettem, de arra már nem emlékszem, hogy a pizzát is rendeztem volna-e... A szórakozóhelyen nagy volt a nyüzsgés, jövés-menés, és hát én is eleget ittam ahhoz, hogy a végére elbambuljak.


Visszaidézve a tegnap estét, nem tudom, hogy kifizettem-e a pizzát. Kissé gyanús, hogy nem költöttem sokat, a pénztárcámban nem vészes a kiadási oldal "egyenlege" a tegnap délutánhoz képest. Szerintem a pizza hibádzik. Viszont simán lehet, hogy kifizettem, de nem emlékszem :( Most mit tegyek???



2013. júl. 14. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha korrekt vagy elmész, ha korrekt és lusta vagy felhívod őket, de hidd el, azt sem fogják tudni, hogy ki és mennyit fizetett, mert számlát soha nem adnak, borravalót mindig kapnak, kizárt dolog, hogy feltűnjön egy 100+ fős szórakozóhelyen 1000Ft-os tétel. Nem fognak bezárni miattad, ne aggódj. Maximum a saját lelkiismeretedet veheted meg azzal, ha visszamész :)
2013. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 rémuralom ***** válasza:
100%
Na várj: abban biztos vagy, hogy vettél pizzát, vagy ez is homályos? Mert ha nem, akkor abszolút nem tartozol semmivel.
2013. júl. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem hagyd a francba! :D
2013. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehet,hogy egyik barátod fizetett helyetted?
2013. júl. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon nyüzsis szórakozóhelyeken elég gyakran megtörténik ilyesmi, sztem ha tényleg nem lett kifizetve, akkor sem biztos, hogy emlékeznek, hogy melyik társaságnál hibádzott a rendelés. Sőt egy csomószor a pincérek is rosszul írják fel - tehát valószínű, hogy nem fogják tudni, hogy az az egy (vagy pár) pizza melyik bandától nem lett kifizetve, amikor sokszor arra sem emlékeznek 2 perc múlva, hogy melyik asztal kérte a gyömbért, és melyik a kólát. Meg sztem ha atombiztosak lettek volna abban, hogy nem fizetted ki a pizzát, akkor megállítottak volna, mielőtt elmész. Tehát sztem nincs mitől félned.

De ha nagyon parázol, hívd fel a haverjaidat, hátha vmelyikük emlékszik, hogy kifizetted-e, kifizette-e vki helyetted.

2013. júl. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 i hate this world válasza:
Felejtsd el...
2013. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!