Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miert tesznek egyesek minden...

Miert tesznek egyesek minden mondat vegere felkialtojelet?

Figyelt kérdés

Itt van pl. ez, amit nemreg olvastam ezen az oldalon.

"A testvéremnek akkor lett gyereke mikor én 9 éves voltam! Azóta tudom, hogy ANYA akarok lenni! Most 25 vagyok, és még mindig ez a legfőbb célom! Még nincs meg hozzá az a megfelelő anyagi háttér amit szeretnék! Már nagyon várom, "hogy eljöjjön az én időm"! De még min 3-4 év!"

Ebben a szovegben mi indokolja minden mondat vegen a kialtozast? Nekem is van egy ismerosom, o is mindent igy ir. Egyutt tudok ezzel elni, aludni is tudok tole, de ahogy olvasom a szoveget, hallom a fejemben, es olyan irritalo a hangsulyozasa. En se irok hibatlanul, de erre oda tud figyelni egy diszgrafias is.

Nektek is van ilyen ismerosotok? Titeket nem zavar?


2013. jún. 23. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a közös képviselő ilyen: "XY nem fizeti a költséget!", "Elkészült az új kapu!" stb. Figyelem felhívásra használják helytelenül. Szerintem azt hiszik, hogy ha felkiáltó jelet raknak, akkor kiabálva kell olvasni is, és akkor jobban odafigyelnek rá. Rém idegesítő szokás. Amúgy ide tartozik még a többszörös felkiáltójel is, amikor a sok fontos dolog közül ki kell emelni a mégfontosbbakat is: "A napirendről egyszerű többséggel szavazunk!!!!!!"
2013. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a vicc h én ezeket tényleg kiabáló hangsúllyal olvasom :) Beteg dolog, de még mindig jobb mint ha effektíve a füledbe óbégat a személy :D
2013. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A buta, primitív és kevésbé tanult emberek szokása.
2013. aug. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!