Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem bírom tovább, elegem van....

Nem bírom tovább, elegem van. Mit tudtok ajánlani? 13L

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú de próbálom röviden leírni. Az egész tavaly tavaszal kezdődött. El akartam menni a hatosztályos gimibe. Az előkészitő foglalkozáson megismerkedtem egy akoriban kedves osztálytársammal. ELkezdett udvarolgatni, de nem jöttünk össze csak nyáron olykor olykor haverként találkozgattunk. Nekem volt egy legjobb barátnőm.Jött a szeptember és MINDEN megváltozott. A legjobb barátnőm elkezdett haverkodni azzal az osztálytársammal aki nekem udvarolt még anno. Nem zavart, mert én nem éreztem "úgy " iránta semmit. Minden délutánt együtt töltöttek és rólam teljesen megfeletkeztek, csak akkor voltam nekik jó ha kocsival mentünk haza, mert ugye akkor haza tudtuk őket vinni. A barátnőm (akit mára már annak se lehet nevezni) elmondta egyszer, hogy az a fiú engem ki szokott beszélni, hogy nem bír. A helyzet itt kezdett elharapozódni.. A fiúnak kémia órára be kellett vinnnie egy öngyújtót, nekem pedig DIREKT majdnem felgyújtotta a hajam, aztán elkezdett csúfolni meg cseszegetni, hogy milyen kövér és hájas vagyok (hozáteném normális volt a súlyom de miadta lefogytam 12 kilót és a mai napig orvoshoz kell járnom) és folytatta a cseszegatést folytatta.. A barátnőmnek (volt) elkezdett íirogatni egy 3 évvel idősebb fiú de ő lepattintotta őt. Hát nekem is írt, nekem pedig senkim nem volt. Elkövettem egy NAGY hibát, járni akart és én belementem... Az életem teljesen megváltozott, mert zürös fiú volt.Mindenki elfordult elölem, nincs senkim . Csak dobálták (dobálják) rám a .... szót. A fiú csak "azt" akarta, ezért 4 hónap után szakítottam vele (nemrég 20 napja)Mára már csak a megalázást kapom, facebook kezdőlap szinte csak rólam szól ahogy az osztálytársaim kibeszélnek, mindenki kihasznál, mindenki kiröhög,a buszon is én vagyok a téma... Közben pedig a volt legjobb barátnőmet is elveszítettem. Minden az én hibám, gyűlölöm magamat...
2013. jún. 21. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért gyűlölnéd magad?

Semmivel sem lettél értéktelenebb másoknál!

Hibát pedig mindenki szokott elkövetni, ennél súlyosabbak is, súlyosabb következménnyel.

Te nem vagy rossz és semmit nem veszítettél, hidd el!

Sok dolog van, amit nem tudnak elvenni tőled. Ilyen a lelked, személyiséged, egyéniséged stb...

És rengeteg dolog van még előtted.

Ebben a korban még nagyon sok gyökér, primitív ember van, de ahogy idősebb leszel, egyre értelmesebb emberekkel fogsz találkozni. Egyre okosabb leszel és nőiesebb vagy keményem, ahogy tetszik.


A lényeg, hogy ha cseszegetnek és rosszul esik neked, akkor szólj valakinek aki segít vagy menj el onnan messze.

Nem ciki! Amit csinálnak az a gáz és ocsmány.


Ne a hülyék véleményére adj soha sem!

Én így távolról is téged kedvellek!

2013. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, az a helyzet, hogy először próbáltam nem magamra venni, akkor azért csinálták, mert hagyom magam. Egyedül hiába szólók vissza, én egy senki vagyok, mindenki csak röhög. Segítséget is kértem már,anyukám is "leoltotta" a fiút és csak jobban csinálják..
2013. jún. 22. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!