Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire veszélyes Budafok...

Mennyire veszélyes Budafok éjszaka?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy esetleg elkezdek futni nyáron, éjszaka hogy elkerüljem a nagyon meleg időt. Mennyire veszélyes éjszaka futni?
2013. jún. 17. 11:45
 1/4 anonim válasza:
100%
budafok nem tartozik a durva helyek közé, nincs mitől félned
2013. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Ez annyira relatív.


Én rendszeresen jártam gyalog éjszaka a Határ út és a Pacsirta telep között. Pedig az nem egy jó környék. 50 kilós nő vagyok és nem volt semmi. Bár volt olyan, hogy bementem egy utcába és azon gondolkodtam, hogy most akkor forduljak vissza és menjek egy másikon, vagy úgyis mindegy...


Egyszerűen ne menj kis utcákba, ha nem muszáj. Menj a legforgalmasabb, legnagyobb legkivilágítottabb utcákon mennék a helyedben.

2013. jún. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
egyáltalán nincs rizikó
2013. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Attól függ melyik részén. Ugyan vannak kétes alakok Budafokon is de azokba az utcákban ahol van járda mind két oldalt, és van közvilágítás is nyugatootan lehet futni, sőt akkár nyugottn gyalogolni
2014. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!