Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy 140 kilós hölgy miért...

Egy 140 kilós hölgy miért akad ki ezen?

Figyelt kérdés

"Mai napi szösszenet. Férjem mivel nagyon nehéz hetek állnak mögöttem egy barátjával elvitt moziba. A film jó volt, jókat nevettünk, annak ellenére, hogy nagyon nehezen, veszem a levegőt ebben a napokban. Mozi után elmentünk a közeli buszmegállóba ahol szerettem volna leülni, de nem tudtam mert egy hölgy telepakolta táskával. Udvariasan megkértem vegye le mert szeretnék leülni. Végigmért és odavetette üljek le van elég hely nem tehet róla hogy akkora seggem van hogy két helyet kell hogy elfoglaljak. A megdöbbenéstől szólni sem tudtam, végül annyit mondtam neki, asszonyom gratulálok ez most önt minősíti nem engem. Nesze nektek elfogadás."


Szerintem igaza van a másik nőnek. Én is kövér vagyok, de nincs pofám elfoglalni 2 helyet egy padon, ha más is van ott. Mondjuk nem ilyen bunkón kellett volna tálalni..

Na meg arról is csak a kövér nő tehet, hogy "alig kap levegőt"


2013. jún. 16. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%
Egy szó, mint száz, ha valaki szépen, udvariasan, normális hangnemben, nem bunkó módon megkér, hogy legyek szíves picit arrébb tenni a csomagjaimat, hogy le tudjon ülni, akkor én arrébb teszem és nem kezdek vinnyogni, meg sipítozni, hogy mekkora a segge, hogyhogy nem fér el.
2013. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom miért kéne elfogadni, hogy akkora segge van, hogy két helyet foglal, meg alig lehet elférni mellette.


Jó, hogy bunkóság beszólogatni akárkinek, de azért ezzel a toleranciával már a fäszom ki van. Mi a fenéért kéne mindent elfogadni?

2013. jún. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ez az, utolsó.. Én 90 kg vagyok, elég nagy a seggem, nincs is pofám 2 helyet elfoglalni.. Ha meg leülök, akkor összehúzom magam, hogy elférjenek
2013. jún. 17. 13:58
 14/17 anonim ***** válasza:
33%
Egyébként a már ott ülő legalább kimondta a véleményét. A táskám nyilván közvetlen mellettem van. Ha el kell venni, hogy le tudja tenni a seggét, az azt jelenti, hogy majdhogynem rajtam lesz 140 kilós koca izzadt segge a 30 fokban. Ennek ki örül?
2013. jún. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%
Én ebben az esetben a hölgynek adok igazat, mert az egy dolog, hogy nem egészséges a súlya, de azért egy embernek több joga van a padon ülnie, mint a neveletlen p.csa táskájának. És ilyen nyíltan sértegetni egyébként sem illik senkit.
2013. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
44%
Az meg más kérdés, hogy egyes férfiak simán elfoglalnak metrón, buszmegállóban két helyet is terpeszkedve, az akkor miért nem baj, miért csak a kövér nőket b.sztatják? Komolyan mondom, folyamatosan úgy elterpeszkednek egyes pasik a metrón, hogy egy ember (vagy akár két vékonyabb is) simán melléjük férne, ha összébb húznák a lábukat. De az biztos "nem elég férfias"...
2013. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
10%

Hát tessék, itt volt egy teljesen átlagos probléma, és a kedves utolsó mindjárt ebből is nemi kérdést csinál.

Ha két nő veszekszik, azért is a férfiak a hibásak... Persze...

Talán nem szeretnek a férfiak, hogy így haragszol rájuk?

Vagy még nem láttál nőket táskával maguk mellett? Vagy öregasszonyokat kismillió szatyorral, kézikocsival?

Kellett ebből is férfi-nő problémát csinálni?

2013. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!