Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy 140 kilós hölgy miért...

Egy 140 kilós hölgy miért akad ki ezen?

Figyelt kérdés

"Mai napi szösszenet. Férjem mivel nagyon nehéz hetek állnak mögöttem egy barátjával elvitt moziba. A film jó volt, jókat nevettünk, annak ellenére, hogy nagyon nehezen, veszem a levegőt ebben a napokban. Mozi után elmentünk a közeli buszmegállóba ahol szerettem volna leülni, de nem tudtam mert egy hölgy telepakolta táskával. Udvariasan megkértem vegye le mert szeretnék leülni. Végigmért és odavetette üljek le van elég hely nem tehet róla hogy akkora seggem van hogy két helyet kell hogy elfoglaljak. A megdöbbenéstől szólni sem tudtam, végül annyit mondtam neki, asszonyom gratulálok ez most önt minősíti nem engem. Nesze nektek elfogadás."


Szerintem igaza van a másik nőnek. Én is kövér vagyok, de nincs pofám elfoglalni 2 helyet egy padon, ha más is van ott. Mondjuk nem ilyen bunkón kellett volna tálalni..

Na meg arról is csak a kövér nő tehet, hogy "alig kap levegőt"


2013. jún. 16. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Igazad van abban, hogy a nő tehet róla. Viszont a pad sem azért van ott hogy valaki a táskáit pakolja rá.
2013. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

Természetesen a padra pakolni illetlenség, főleg ha más le akar ülni. A modora is minősíthetetlen volt.


Ettől függetlenül 2 széket elfoglalni a seggünkkel is bunkóság. No nem közterületen, hanem olyan helyen, ahol fizetsz az ülőhelyért/mások is várakoznak, és a 2 széket foglalók miatt nem tudnak leülni. Szóval én pl. 35 fokban bizony szóvá tenném, ha egy 3 személyes árnyékos padon a buszmegállóban egy 140 kilós személy terpeszkedik, több helyet nem hagyva. Aki ekkora, viselje a következményeit.


De ez még hagyján.


Inkább az a durva, amikor felülök a buszra/vonatra, és azért nincs hely, mert az ilyenek elfoglalnak kettőt a seggükkel. Nem vicc. Jegyet persze csak egyet fizetnek... 3-4 órás utak esetén felettébb kellemes tud lenni. Ahogy az is, ha beül az ember mellé egy ilyen, és egyértelműen nem fértek el ketten 2 ülésen, hanem rád folyik a hája, a válla meg az arcodban, mert nem tudja hova rakni...

2013. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
aha, és szerinted igaza volt a megállóban a nőnek? mert szerintem meg szimplán bunkó volt. Talán az ő táskáinak jobban van ott hely, mint egy másik embernek? A kövér emberek is emberek, nekik is van szívük, lelkük. Ők is érző lények. És még ha a saját hibájából is ilyen, ki tudja ez mennyi szenvedést okoz neki? És aki vékony, az miért jobb? A vékonyak talán tökéletesek? Szerintem alkattól, hajszíntől, szemszíntől függetlenül mindenkit megillet, hogy emberszámba vegyék, ha ő is normális másokkal.
2013. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
A kövér embert is meg kell érteni, akár ő tehet a kövérségéről, akár valamilyen betegség okozza. az ő lábai kétszer akkora súlyt cipelnek, mint az átlag súlyú emberé, ráadásul a súlyfelesleg nagyon sok egyéb problémát is okoz. Hamarabb elfárad, nehezebb a légzése, emiatt szédül, bizonytalanná válik a járása, nehezebben tud egy helyben sokáig állni. A padra pedig valószínű nem írták rá, hogy az kizárólag csomagtárolásra szolgál. Mindenki annyi batyut vigyen magával, amivel meg tud birkózni. Ha mégsem, akkor kulturáltan is le lehet rendezni az ilyen helyzeteket.
2013. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

A kettesnek igaza van. Bár én mást tapasztaltam, ami meglepő:


Vonaton általában sokkal jobb a nagy darabok mellett ülni! Mert a többsége tudja , hogy nagy és összehúzza magát, direkt ügyel, hogy elférjen egy ülésen, cuccaikat ölbe veszik.

Mig a vékonyak (közül sokan) maguk mellett tartják a táskájukat, és úgy terpeszkednek, folyton mocorognak. Ez sokkal rosszabb.

szegény ducik cikinek érzik magukat, és összehúzódzkodnak.. én meg kicsi vagyok, és vonaton mindig melléjük kéredzkedek be. :-))

2013. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Hát én nem vagyok kövér, de lerúgtam volna a taplónéni táskáit, az biztos! Teljesen mindegy, hogy sovány, vagy kövér akar leülni, a táskák nem fáradtak, bunkóság telerakni velük a székeket. Vegye őlustasága őket az ölébe, ami nem fér, azt meg rakja a földre, mint ahogy a normális embereknél szokás, akiket nem istállóban neveltek.
2013. jún. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem az egesz pad volt elfoglalva. Az ures helyen elfert volna egy atlagos testalkatu no.
2013. jún. 16. 16:09
 8/17 A kérdező kommentje:

Megertem a kover embereket, mert en is az vagyok.

De a beszolo nonek igaza van, ha akkora a segge... Erdekes, en meg nem kerultem ilyen helyzetbe, talan azert, mert nem akarom abban a par percben is mereszteni a hatsomat, ami mar ugy is eleg nagy.

2013. jún. 16. 16:14
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi erővel akkor egy székre ne üljön egy kaszványseggű ember, csak ha szerez maga mellé egy másik soványat, mert nem foglalja el a s.ggével az egész széket. Ha meg egyedül ül le, ne sértődjön meg, ha a betuszkolom az ülésre mellé a táskáimat, már csak a jobb helykihasználás érdekében. :D Az eszem megáll, mekkora tökéletlenségek vannak! Ide mindig megéri benézni. :D
2013. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
Ki az a 140 kilós hölgy a történetben?
2013. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!