Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Oldalt felszeretném nyíratni...

Oldalt felszeretném nyíratni a hajamat, de félek, hogy hátrányom származna belőlem. Ne tegyem?

Figyelt kérdés

Most kérlek benneteket, kíméljetek meg a 'nem tetszik', 'fúúj', 'undorító' és egyéb kommentektől! Köszönöm!


19 éves lány vagyok. Két rádióban is dolgozom. 3 hónapja a hajam alsó fele szőke volt, és nem adódott belőle semmi hátrányom (sem a 3 fülbevalóból és a pici fültágítóból). Azóta már egyszínű, barnás-vörös a hajam. A választékkal eltudnám tüntetni a felnyírt részt, de a melegben összegumizom a hajam, és a fejhallgató miatt is az összegumizott haj a nyerő, de úgy látszana.


Felejtsem el?



2013. jún. 11. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Rádióban mióta számít a külsőség? Úgy tudom nem különböztetnek meg senkit sem azért mert szét van tetoválva az arca fele mondjuk

Nézd egy felnyírás koránt sem meghökkentő csak úgy látszik, sok csaj mászkál ilyennel van akinek addig fel van nyírva mint Cassie-nek az mondjuk már nem mutat olyan jól


De egy ízléses "kockát" felnyírni oldalt még esztétikusabb is

Először kis felületen nyírasd fel nem olyan rövid mérettel, utána tudod variálni egy nagyobb felnyírással és rövidebbre ha tetszik

Szerintem nem kell ennyitől tartanod, bátrabb legyél :)

20/F

2013. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon megbántam h felnyirattam.2 évig volt úgy de mindenki kiröhögött,meg lenézett.

Szóval én már félig meddig vissza növesztettem.

Én a helyedben tuti hagynám.

21L

2013. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pasiként ha egy felnyírt hajú lányt látok, azonnal tudom, hogy minimum kicsit zakkant, vagy van valami erősebb hendikepje.


Ha már van munkád, abba nem hiszem, hogy beleszámít - hisz ott jól kell dolgozni, nem hajat növeszteni.


30/f

2013. jún. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!