Athiv, elalszik?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnom regen mindig athivott iszogatni, filmezni, ugy hogy aludjak is nala.Regen is mindig bealudt ezert egy ideig nem jottdm.Mort hivott, en hulye meg atjottem.Megint bealudt, mar ejfelkor, en meg itt ulok egyedul a kanapen, haelalra unom magam.Csak sztem bunkosag athivni vkit aztan meg beealudoi.Mar hahaza se
2013. jún. 8. 01:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Szoval mar haza se tudok menni mer nincs busz.Mit tegyek
2013. jún. 8. 01:27
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasert, telorol vagyok!
2013. jún. 8. 01:29
 3/7 anonim ***** válasza:
aludjal vazze.
2013. jún. 8. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
aludni hív át, nem azért, hogy egész éjjel fent legyetek, nem?
2013. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Iszogatni, filmezni, aludni is.

Ez akkor lenne bunkóság, ha ő az első film közepén bevonulna a szobájába aludni, kb 09:30-kor.

Aludtál volna te is, vagy filmezz és iszogass.

Mit kukorékolsz még hajnalban?

2013. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért hívna át aludni ? Aludni otthon kell. Vagy mi értelme egymáshoz átmenni este, ha alszik az ember? Szerintem pont az a lényege, hogy fennmaradtok, beszélgettek, filmeztek.Áthív este 11-kor, aztán meg bealszik ? Akkor minek hív át? Legalábbis nem alvásra hívott.
2013. jún. 12. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Miért nem kérdezed meg tőle? Vagy már kérdezted? Mit mondott?

Az is lehet, h fáradt volt és ő sem egészen így tervezte.

De mondom amit mondtam, bealudt és nem elvonult aludni. Tehát nem bunkóság. Már amennyire kiderül az álltalad leírt körülményekből.

2013. jún. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!