Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek ha mindig késik?

Mit tegyek ha mindig késik?

Figyelt kérdés
a barátom folyamatosan késik, lassan 1éve együtt vagyunk és még a mai napig késik a találkozókról és mindenhonnan. elegem van! nem tudok neki mit mondani.

2013. máj. 31. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítsd előrébb az óráját egy fél órával. :)
2013. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudok minden órát előreállítani a házukban. :( tényleg mindig késik. mondtam neki, hogy beszélni akarok vele, szóval MA az egyszer tényleg legyen pontos. erre mit tesz? most hívott, hogy most indult el. fél órája kellett volna találkoznunk...
2013. máj. 31. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyílván vicceltem az óra előreállítással.

Meg szoktad várni a találkozó helyén, vagy elmész?

2013. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha 1 évig tűrted a késéseit, ne csodálkozz. Ha ennyivel nem tisztel meg, és ezt te elfogadtad, akkor már ne akard megváltoztatni. Ha nekem valami nem tetszik egy lányban, azt szoktam vele rögtön közölni. Ha azok után se változtat, akkor vagy elfogadom úgy, vagy lelépek. A késé olyan dolog, aminél lelépek.
2013. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
folyton megvárom, akármennyit késik. volt, hogy 3órát vártam. volt olyan, hogy felhívott fél óra után, hogy nem jön el. de most az a tervem hogy én fogom vele ugyanezt megcsinálni. 2hete elutaztam a nagymamámhoz, és amikor hazajöttem, kihívtam az állomásra, 1 órával hamarabbra. szegény megszívta
2013. jún. 10. 21:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!