Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ilyenkor ilyet mondani?!

Ilyenkor ilyet mondani?!

Figyelt kérdés

33 éves éves vagyok, középsuliban és általánosban végig padtársak voltunk a sráccal. Mindketten informatikusok lettünk, de ő kocka maradt, szociálisan valahogy alulfejlett, mai napig szerintem nem volt még barátnője.

Anyukám meghalt, éppen a temetését intéztük,mikor összefutottam vele az utcán.Említettem neki.Felfogta, de nem reagált semmit. Érdeklődtem a szülei felől, ő semmit nem kérdezett. Így rövidre fogtam, elköszöntem tőle, més zárásképp azt mondta, "na jó szórakozást".


Hogy lehet valaki ilyen tirpák?????


Tudom, a "jó szórakozást" mondása szokása, de akkor is.. ez nagyon nem az a helyzet volt, ahova való volt.. nem is tartottam vele már a kockulása óta a kapcsolatot, de valahogy sajnálom, mert nekem sincs egy barátom sem.. igaz azért, mert külföldön élek egy elég zárkózott országban, és csak dolgozom meg eszek...



2013. máj. 27. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem mindenekelőtt.

A volt padtárs érzelmileg sérült, lehet kissé autista, nem fogta fel,miről beszélsz, csak látszólag. Sajnálatos az ilyen, és ijesztő: ki beszél ilyenkor kivel? mert igaziból két én-lény tud szavakkal beszélni. Szólények vagyunk. Az állatok "beszéde" jelzésszerű, más.

Mikor jössz haza? ott nincs lehetőség barátkozásra? itthon van még más is? dolgozni-enni- jó dolog- de kellene, valami, amivel kifejezed magad. Írjál, zenélj, rajzolj. Mit szeretsz csinálni? Mi szerettél volna lenni kétéves korodban? Először csak magadnak írj, rajzolj, zenélj, azután majd ezen keresztül talán lesznek barátok, akiket szintén ez érdekel, összehozhat. Ha jönne egy tündér, milyen tárgyat, eszközt kérnél tőle?

ü:-aanna

2013. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
értelmezd őt jó indulattal. ne bántódj meg ilyentől, ő ilyen. fogadd el.
2013. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 intrepid ***** válasza:
Egyszerű a srác, mint a mákostészta. Sablonokban él, lehet kb 500 mondata, ezekből gazdálkodik, édesanya halálára nem volt megfelelő sablonja. Tényleg kocka.
2013. máj. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!