Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Azokat kérdezem, akik jártak...

Azokat kérdezem, akik jártak már az Operaházban előadáson, milyen öltözet való oda nőknek?

Figyelt kérdés
Nem jártam még soha, és tudom, nem szakadt farmer, de mondjuk egyszer szeretnék elmenni oda valamire, nem vagyok nagyon gazdag, úgyhogy emiatt is érdekel a ruhakérdés, mondjuk olcsóbb árkategóriások között mik az odavalók.
2009. okt. 3. 13:11
 1/5 anonim válasza:
100%
Semmi különös flancra nincs szükség. Ha van egy sötét ruhád vagy szoknyád, az utóbbihoz egy illő felsőrész (blúz vagy pamut felső), az már teljesen megfelelő. Meglátod, teljesen vegyes öltözékben lesz a többi néző, ki-ki saját ízlése szerint. Jó szórakozást!
2009. okt. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az Operaházba a rendelkezésedre álló választékból a legelegánsabban öltözz föl, mert egy gyönyörű épület, újabban méregdrága jegyárakkal (a legolcsóbb 3. emeleti kakasüllőről nem lehet látni semmit), tehát az úri közönségnek.
2009. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell csillogóba öltözni, se nagyestélyibe. Sötét nadrág vagy szoknya ahogy az első válaszoló írta bőven elég, vagy egy kosztüm. Csak egy jótanács, ha először mész operát nézni, akkor könnyed darabot válassz. Érezd jól Magad!
2009. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell túlöltözni, lehetőséged szerint add meg a tiszteletet az öltözékeddel. Én visszataszítónak találom mikor a "felső 10ezer" prominens hölgyképviselői százezres kosztümökben ringatják magukat, csevegnek a büfében mindenkivel, de halvány lila gőzük sincs arról, hogy éppen mit hallgatnak. Szóval szerintem nem a ruha a legfontosabb.
2009. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyetlenegyszer voltam még Operában, akkor sima fehér blúz, fekete nadrág (szoknyát nem szeretem) és egy fekete egyszerű blézer volt rajtam. De láttam férfit farmerban, sajnos.
2009. nov. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!