Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fölköszöntesz valakit szülinap...

Fölköszöntesz valakit szülinapján, akivel épp haragban vagy?

Figyelt kérdés

Jelen esetben volt osztálytársról, haverról van szó. Hébe-hóba tartjuk a kapcsolatot, azt már megtapasztaltam, hogy nem igazán lehet adni a szavára, számítani rá, de időnként jó összejönni, vagy váltani pár levelet, hogy mi van vele, hogy alakul a sora.

Legutóbb viszont volt egy húzása, ami nálam túl ment egy határon. (Nagy volt a szája valamiben, ami mellett végül nem állt ki, hanem elsunnyogott, köddé vált.)

Azóta nem beszéltünk, viszont közeleg a szülinapja, és mi mindig köszöntjük egymást.


Azért vagyok a probléma esetén zavarban, mert volt már más barátnőmmel mosolyszünet, aki akkor is tartotta, hogy fölköszöntött engem névnap, szülinapomon, minden nyavalyán, mintha ez valami sérelmek felett álló nemes dolog volna.. (Én meg megköszöntem mindig, de nem lett ebből rögtön nagy békülés.) Szóval ti ezt hogy látjátok?


2013. máj. 18. 16:02
 1/1 anonim válasza:

Érdekes egy szitu ez, és első olvasásra nem tűnik valami eget rengetően nagy bűnnek amit tett.

Ezt tisztázd magadban, hogy mennyit ér neked a kettőtök kapcsolata, egy felköszöntés lehet egy első lépés a békülés felé is.

Én egy e-mailt, vagy egy képeslapot küldenék neki. Ha békülés nem is lesz, szerintem te már jobban fogod érezni magad emberileg.

Röviden: Nyugodtan köszöntsd fel, nem veszítesz semmit.

2013. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!