Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A haverom szülinapján. (lentebb)?

A haverom szülinapján. (lentebb)?

Figyelt kérdés
na tehát. az egyik barátom szülinapján lepisiltem a békát de ez még 2. osztályban volt. most vagyok 6.odikos és amikor természetismeret óra lesz és elsz szó a békákról szerintem az egyik osztálytársam (mert az osztálytársak is ott voltak de nem mind) el fogja mondani a tanárnak. akkor mit csináljak? nevessek? vigyorogjak mintha nekem is vicces lenne? és a tanár mit fog szólni? léci normális válaszokat
2011. jan. 2. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha normális akkor leszid érte, és elmondja hogy állatkínzás amit tettél, te pedig megmondod, hogy már nagyon megbántad.

Most akkor tényleg lepisiltél egy békát, vagy ő pisilt le téged, mert ha az utóbbi akkor vicceld el a dolgot.

2011. jan. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én pisiltem le a békát
2011. jan. 6. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor az első variáció a megoldás.
2011. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!