Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Árajánlat indokoltságáról mi...

TappancsMancs kérdése:

Árajánlat indokoltságáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nézegettem dolgokat a neten és találkozok olyan esetekkel amikor sima hétköznapi magán vásárlóknak nem írnak ki árakat csak árajánlatot lehet kérni. Most olyan termékeknél kérdezném ahol mások simán kiírják az áraikat. Nekem ez olyan lehízósnak tűnik mintha nem lehetne tudni dolgok árait aztán majd mondanak rá hasraütésre valamit. Én ilyen oldalaknál kapásból becsukom. Nem fogok egy alap érdeklődésnél emai-eket küldözgetni, másoknál meg úgy is fent van. Ti nem unjátok még az ilyet?

2013. máj. 14. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Részben a konkurencia miatt teszik.
2013. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Részben a konkurencia miatt teszik, részben pedig azért mert nincs raktárkészletük, hanem amennyiért épp be tudja szerezni az árut, annak megfelelően fogja neked továbbadni.


Az ilyenektől én is alapból nem is vásárolok.

2013. máj. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A konkurencia úgy is meg tudja ha akarja az áraikat, nem tudják ezt titkolni, biztos nem hülyék. :) A nagy titkolózásban még a vevők elől is eltitkolják az árakat. :)
2013. máj. 14. 11:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!