Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire vonzó, illetve...

Mennyire vonzó, illetve taszító a cinizmus az emberek szemében?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem zárja a szívébe azt aki cinikus megjegyzéseket tesz rá.

Mint pl Olyan a szemed, mint a sasé.

- ?????

- Nem olyan éles, olyan CSIPÁS!

És társai, ha ezt sokáig csinálják v kivel annak lehet erőszak lesz a vége.

2013. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem.
2013. máj. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Első, sztem az általad írt beszólás nem cinikus, hanem bunkó meg erőltetetten menőn vicces. Én a klasszikus cinizmust szeretem, mert vhogy úgy érzem, hgy aki cinikus, az általában gyors észjárású, művelt, és nem ilyen egybites humorú.
2013. máj. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbben nem kedvelik, mert rosszindulatot rejt. Akik viszont maguk is cinikusak, ironikusak vagy szarkasztikusak néha, azok belátták, hogy ez is egyfajta humor, és a látszat ellenére semmi rosszindulat nincs benne, vagy legalábbis alig. Ők bírják.
2013. máj. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
56%

Kedves első válaszoló!


Amit te írtál, az enyhén szólva egy bunkó beszólás, semmi köze a cinizmushoz. Szerintem szükség van cinizmusra, az is egyfajta humor. Erről mindig a Dr. Bones (Dr. Csont) jut eszembe, és a racionális reakciói az effajta megnyílvánulásokra.

2013. máj. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!