Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiús szülők! Nálatok ez hogy...

Fiús szülők! Nálatok ez hogy volt, vagy volt ilyen?

Figyelt kérdés
Főleg már felnőtt, idősebb férfiak szülei válasza érdekelne. A ti fiatok vitt haza lányt, aki csak úgymond egy éjszakás kapcsolat volt neki? Mennyire elfogadható az, ha egy még otthon lakó, nagykorú férfi hazavisz buli után éjszaka pár órára egy lányt?
2013. máj. 9. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nincs gond vele.
2013. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a srác magánügye (amíg a lány jelenléte nem zavarja/akadályozza a szülőket, magyarán nem hangosan üvöltve szereteznek és nem rohangál meztelenül a lakásban a lány vagy hasonlók).
2013. máj. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
66%

Szerintem sincs gond vele.

A fiam jelenleg 29 éves, sok lányt hozott így haza. Na jó, nem olyan hú de sokat, de néhányat igen.

Mondjuk lehet azt gondolja, hogy fel sem tűnt mert hogy már aludtam vagy ilyesmi, de azért általában hétvégente ha eljárt bulizni és késő este hazajött egy lánnyal azt többször is hallottam (mármint azt, hogy nem egyedül jött haza, hanem beszélgetett valakivel ilyesmi) mert nem mindig aludtam olyankor, meg hülye sem vagyok, általában feltűnt, de nem zavart. A saját szobájában azt csinált és azzal, akivel akart, nekem ebből soha nem származott semmilyen károm.

De mostmár csak jobb, hogy menyasszonya van a fiamnak és régóta ugyanaz a lány van itt, akit én is nagyon kedvelek :)

2013. máj. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nom du nom!

Nálatok egyáltalán szóba jöhet ilyesmi? Számomra már az is megdöbbentő, elképesztő, sőt nonszensz, hogy a fiadnak ilyesmi az eszébe jut.

2013. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló:

Ezt most te kinek írtad? :D

Mert ha nekem, akkor tájékoztatlak, hogy nekem nincs fiam, sőt, gyerekem sincs még... ;)

2013. máj. 10. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!