Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért irigykednek és egyszerre...

Miért irigykednek és egyszerre fikáznak az emberek?

Figyelt kérdés
17 évesen iskola mellet sikerült munkát találjak, el mentem dolgozni 2 év alatt sikerült annyi pénzt össze gyűjtenem hogy letegyem a jogosítványt és vegyek egy kocsit,(suzuki) senki nem adott bele pénzt minden hónapban félre tettem. Nem volt könnyű míg más a haverokkal bulizott szórakozott pihent. addig én keményen dolgoztam.19 évesen lett saját kocsim, de azt vettem észre hogy az emberek munkatársak mind fikáznak hogy csak suzuki meg 19 éves és a segge alatt már kocsi van. idősebbeknél észre vettem hogy írigykednek de ők inkább el kocsmázzák a pénzüket. Szerintetek ez örökre így marad? fog változni valami vagy midnigis a szorgalmas és kitartó emberek lesznek a hülyék? sose fogja más ember értékelni ha valaki valamit fiatalon elér az életben?

2013. máj. 7. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vetted még észre, hogy mindig a szorgalmasak a hülyék? :)


Amúgy valószínűleg azért is mondják ezt, mivel azt gondolták (ami sajnos nagyon gyakori), hogy a gyerek s*gge alá a szülő pakolta az autót, a jogsit stb...

2013. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond el nekik, hogy igenis megdolgoztál ezért a kocsiért. HA továbbra is irigykednke és fikáznak, akkor hülyék, és hagyd őket a francba.
2013. máj. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nagylzs ***** válasza:

Örökre? Igen, mindig lesznek olyanok akiknek nem fog tetszeni az amit az életben elértél. És persze mindig lesznek olyanok is akiknek jobb kocsija vagy nagyobb háza vagy szebb felesége van, és ezek közül páran le fognak nézni.


A lényeg nem ez, hanem az hogy akartál egy kocsit, és most van kocsid! Majd próbálj meg leszokni arról, hogy folyton mások véleménye alapján ítéled meg magadat. Persze fontos mások véleménye, de nem mindegy hogy mennyire. És az sem mindegy, hogy kinek a véleménye.

2013. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért fikáznak mert te elértél dolgokat amiket ők nem.

Figyeld meg ha tudsz v mit amit más nem v kevésbé, a buta emberek mindig meg próbálnak majd cikizni.

Én is megkaptam már 1000X olyanoktól h h.lye kocka akik egy VGA-t nem tudnának kicserélni.

Ne foglalkozz az ilyenekkel, élj úgy ahogy neked jólesik:)


24 F

2013. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. máj. 8. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!