Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Török párommal lehet szép...

Török párommal lehet szép közös jövőm?

Figyelt kérdés
Vallását nem gyakorolja, de a török vér azért benn van...
2013. máj. 4. 09:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves Mustafa!

Valóban így van, ahogy írod! A török, az a magyartól eléggé távoli kultúra. Ez csak akkor nem akadály, ha a magyar fél is vallásos muszlim, mert akkor otthon van ebben a világban. (Pl. nekem könnyebb itt élni, mint Mo.-n)


Itt szokott elég hamar kibukni, ha a lány csak a férjéért veszi fel a vallást, és nem meggyőződésből.


Van itt egy magyar barátnőm, akinek a férje török. Egyik sem vallásos, mégis, akárhányszor hazalátogat a lány Mo.-ra, azon izgulunk, hogy visszajön-e. Pedig hatalmas a szerelem, de itt itt dől le a mondás, hogy a szerelem mindent legyőz. Nem igaz. Sok dolgot könnyebbé tesz, de nem elég.

2013. máj. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 mustafa33 ***** válasza:
Még azt tenném hozzá, hogy muszlim világban inkább megvetendő a nem hívő muszlim, mint a hitetlen azaz más vallású.
2013. máj. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Így van Mustafa. Pl. tisztelik a jó keresztényeket, de megvetik, ha valaki muszlim létére iszlámmal összeegyeztethetetlen életvitelt folytat.
2013. máj. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem Török ferjem van nagyon szepen harmonıkusan müködık a hazassagunk egy eve mar. Tısztelet egymas fele azthiszem ez nagyon fontos valamint ahogy az elözö hölgy hozzaszolo is irta a vallas, az iszlam nagyon fontos anelkül nem megy szerintem.
2014. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!